akvidzerp

Kdyby nacisti vyhráli válku?

Jaký by to tady v Evropě bylo dnes kdyby nacisti vyhráli 2. sv. válku?Vyhladili by židy do posledního?Byla by třetí říše tak velká že by třeba jednou okupovala i Ameriku?

Nejlepší odpověď
Drap

Co by bylo kdyby ? To by byly všechno jen spekulace.

Další odpovědi
Babsi

Pokud tě toto téma zajímá, tak je o něm napsaná celá knížka: Muž z vysokého zámku...........
osobně jsem to nečetla, protože to nemůžu sehnat, ale chci si ji určitě přečíst…

tatanka

Doufám, že se již nikdy nic podobného nebude opakovat!

otaznik007

Hmmm…tak to by bylo špatný…

mojitek

Ještěže Hitler napálil Stalina o tom neútočení na Rusko.Kdyby dodržel dohodu,tak bysme tady měli svět rozdělenej na Hitlera a Stalina.Ale dle mě by byla jen otázka času kdy by se ti dva psychopati do sebe pustili v další,ještě horší válce.Je to paradox-Hitlerovo Ňemecko naštěstí prohrálo,ale kde jsme teď my – a kde jsou němčouři,rakušané..