Michal Kole

Kdyby mi doktorka povolila řidičské oprávnění a způsobil jem nehodu, seděla by se mnou na cele za veřejné ohrožení ?

Nejlepší odpověď
zjentek

Dle tvých fyzických a duševních předpokladů se rozhodne, jestli ti dá (pro autoškolu) potvrzení o tvé schopnosti řídit motorové vozidlo. Potom tě to nezajímá ,)
Doplňuji:
posoudí tvou duševní a fyzickou = zdravotní způsobilost, ostatní se jí netýká ,)

Další odpovědi
autacek

Pokud ji miluješ, není co řešit. Ovšem to že by s tebou seděla na jedné cele je možné pouze za předpokladu, že ty budeš pacient a ona doktor. Většina nápravněvýchovných zařízení na světě má mužskou a ženskou část zvlášť.

petrnaku

Za předpokladu, že v moment žádost máš ŘO máš na něj nárok tak ne.
Pokud by to bylo v rámci jejího pochybení tak záleží na víc faktorech.

marci1

Ne. Aby mohla doporučit, aby Vám vydali řidičské oprávnění, musí posoudit Váš momentální zdravotní stav a zda jste schopen řídit, bez toho aniž byste ohrozil ostatní účastníky dopravního provozu nebo sám sebe. Jistě o tom rozhoduje velmi zodpovědně.

zjentek

marci: k tvé poslední větě- noo, tak budiž ,),),)