jáára

Zůstali a užívali si posledního měsíce života na maximum.

Nevíme dne ani hodiny.

Kepler

Zůstali a užívali si posledního měsíce života na maximum.

Jednak nemám prostředky na to abych odletěl do Austrálie, jednak by to bylo zbytečné – jen prodloužená agónie a utrpení. Asteroid, který vymazal dinosaury, byl ještě o něco menší.

JájsemRaibek

Odjeli, co nejdál a užívali si života na maximum.

jirka F

Zůstali a užívali si posledního měsíce života na maximum.

nikam bych neodjel a užíval si posledních 30 dní na maximum potom by vše shořelo( tráva , stromy ,lidé ty by hodně trpěli následkem radiace ,okna by se roztříštila na kusy,auta by vybouchla) a prostě byla by to globální katastrofa.

zdroj je v angličtině ale nějak jsem si to přeložil a napsal sem.

Zdroj: http://www.pur­due.edu/impac­tearth/

Adamos00

Odjeli, co nejdál a užívali si života na maximum.

Chybí jiná možnost

xxx3

Mě by tedy zajímalo, co to znamená „užívat si života na maximum“?

jirka F

kdyby to nešlo načíst tak na myši stistkni pravé tlačítko a dej spustit.