Michal Kole

Kdyby mě prezident jmenoval ministrem plavání povedlo by se mi, aby České plavkyně měly pouze zlato a světové rekordy ?

Nejlepší odpověď
manon

No já nevím. Mám drobné obavy, aby to nebyl konec plavání v Čechách :)

Další odpovědi
anonym

Ne. Opět opakuji, že nejvíce motivuje osobní příklad.
Uměl bys jako ministr plavání plavat tak, abys na olympiádě dostal zlato? A umíš vůbec plavat? Pochybuji o tom, protože na mou výzvu, abys mne učil plavat, jsi vůbec neodpověděl. A to si myslím, že bys měl tu výuku podstatně jednodušší než u mladých a výřečných plavkyň.

hanulka11

Michale tvá fantazie nezná mezí- neměl by ses tak vznášet nebo tvrdě dopadneš a rozbiješ si h…/ústa/