Zlatý

Kdyby mě moje holka mě pozvala k jejím rodičům co mám dělat, aby mě tchán a tchýně nesjeli na 2 doby a nenadávali mi ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ostříhat se, oholit a chovat se jako normální člověk.

Další odpovědi:

Michale, klídek. Pokud se neoženíš, tak to tchán a tchýně ještě nejsou. No a pokud potkáš slečnu, která o Tebe bude stát, tak už Ti poradí sama, jak se máš upravit, obléct a chovat, až Tě pozve domů. Jestliže Ti bude vykládat, že je to jedno, nmebo že na tom nezáleží, tak jí nevěř. Najdou se i slečny, které rády své nápadníky ztrapňují.

Normálně si s nimi sedni, jestli jsou abstinenti tak tě vyzkouší že ti nalijí štamprli. Ale jestli jsou normální tak buď s nima kámoš. Třeba jim s něčím pomůžeš.

Zlatý

Pred tým si isť zaplávať. Také kondično relaxačné plávanie upokojí nervy, uvoľní svalstvo, rozprúdi krv, dokonca človek vyzerá aj vykúpaný.
Ak vás holka chce, tak určite už pripravila rodičov na vás a vás pripraví na nich. Aspoň dúfam...
Ale pokiaľ je to kdesi vo hviezdách "Kdyby mě...", tak sa s tým vôbec netrápte, radšej si zaplávte.

Pokročilý

No, ostatním by se dalo poradit, ale obávám se, že tebe nevpustí ani za dveře, takže bych to neřešila.....

Stříbrný

Když se budeš chovat slušně,nikdo tě nesjede.Povídej si s nimi třeba o plavání:-)

Ber léky v předepsaném dávkování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Pokročilý

Nevytahovat boxera, jako si ho vytáhnul na úřednici úřadu práce !
Doplňuji:
http://www.flickr.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.