Michal Kole

Kdyby mě moje holka mě pozvala k jejím rodičům co mám dělat, aby mě tchán a tchýně nesjeli na 2 doby a nenadávali mi ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ostříhat se, oholit a chovat se jako normální člověk.

Další odpovědi
anonym

Michale, klídek. Pokud se neoženíš, tak to tchán a tchýně ještě nejsou. No a pokud potkáš slečnu, která o Tebe bude stát, tak už Ti poradí sama, jak se máš upravit, obléct a chovat, až Tě pozve domů. Jestliže Ti bude vykládat, že je to jedno, nmebo že na tom nezáleží, tak jí nevěř. Najdou se i slečny, které rády své nápadníky ztrapňují.

Ladič pian

Normálně si s nimi sedni, jestli jsou abstinenti tak tě vyzkouší že ti nalijí štamprli. Ale jestli jsou normální tak buď s nima kámoš. Třeba jim s něčím pomůžeš.

led

Pred tým si isť zaplávať. Také kondično relaxačné plávanie upokojí nervy, uvoľní svalstvo, rozprúdi krv, dokonca človek vyzerá aj vykúpaný.
Ak vás holka chce, tak určite už pripravila rodičov na vás a vás pripraví na nich. Aspoň dúfam…
Ale pokiaľ je to kdesi vo hviezdách „Kdyby mě…“, tak sa s tým vôbec netrápte, radšej si zaplávte.

LejdyTerr

No, ostatním by se dalo poradit, ale obávám se, že tebe nevpustí ani za dveře, takže bych to neřešila.....

Rocker

Když se budeš chovat slušně,nikdo tě nesjede.Povídej si s nimi třeba o plavání:-)

nimbus4

Ber léky v předepsaném dávkování!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!

I_hate

Nevytahovat boxera, jako si ho vytáhnul na úřednici úřadu práce !
Doplňuji:
http://www.flic­kr.com/photos/65002037­@N02/sets/7215762715­3007374/