Kamionak09

Kdyby Klaus mohl znova kandidovat na prezidenta,dal by jste mu nekdo svuj hlas?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jpau

Ano

Doplňuji:
Vzhledem k současným kandidátům by to byl rozhodně jeden z nejlepších adeptů.

Další odpovědi
www

Ne

No to by mně musela ruka upadnout!
NE, kdysi začal např. tím, že nezná špinavé peníze a amnestií ještě v lepším a vymakanějším duchu to skončilo.

Lleni

Vzal bych na nej klacek

Doplňuji:
Tolik škody nadělal.. A ostudy..
Třeba jak ukradl pero , myslela sem že to neni pravda.. Ale to už je stejně starý…
Ata amnestie??
Se asi zbláznil…

brillant

Ne

Jikra

Vzal bych na nej klacek

Ale ne jen na něj ale i na tu klaku která ho obklopuje. To je teda sestava. Jeden větší ubožák jak druhej. A co se týká Pružinského, tak si nějak nemůžu vzpomenout na nic dobrého co pro tento stát udělal.

Drap

Ne

Já určitě ne, z celé řady důvodů.

tom004

nevim

Asi bych ho nevolil, ale ne všechno co „napáchal“ během svého pobytu na hradě bylo špatné. Amnestie je průšvih, ale proč takováto, to se můžem jenom domýšlet.

Rocker

Ne

Doplňuji:
Už toho tady zdevastoval dost,měl dávno sedět v base a ne na Hradě.

BANAN93

Vzal bych na nej klacek

pusinka50

Vzal bych na nej klacek

škoda mluvit, každý soudný člověk věděl, že restituce v tomhle státe je hovad.na, ale pán velkomožný si prosadil svou a ještě to urychloval, až zákony u nás na to nebyly připraveny…ta amnestie byla ta poslední kapka, můj pohár trpělivosti přetekl, ještě že už jde do háje

Pyrotechnik

Vzal bych na nej klacek

zinnatt

Ano

ano

Bedy

Ne

Ne – myslím si, že toho udělal až moc…
Poslední kapkou byla amnestie a doporučení Vesecké.

Miniem

Ne

M.

Ne

Doplňuji:
V porovnání s většinou „budoucích prezidentů“ možná ano, ale když se na něj kouknu teď, jako jednotlivce, co zde udělal za bordel.. Heh. Nikdy.

huxa

Ne

Doplňuji:
nemůžu chodit volit ještě…

anonym

Ano

briliant

Ne

jepik

Ne

kefud

Ne