Usoman

Kdyby každý člověk na zemi byl nakažen virem zika, hrozila by degenerace civilizovanosti lidstva či jeho vyhynutí?

Odpovědi
gecco

Z globálního hledika nehrozí vůbec nic – mikrocefalii je postiženo cca 1 – 5 % dětí nakažených matek, takže příroda jen dělá menší ´čistku´…
___
Např. dětská obrna, v lokalitách, kde neexistuje vakcinace, je horší hrozbou…
___
Nesmíš ty zprávy zase tak moc prožívat.

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohu-se-nakazit-virem-zika-a-mit-z-toho-nejake-nasledky

Podobná odpověď před hodinou.

ivzez

Co je „degenerace civilizovanosti“?

Zatím tu hrozí jen degenerace češtiny…

zjentek

Kdyby každý, tak by o degeneraci vůbec nebyla řeč. Jako dnes. Teď jsme kdo? Vyhynutí nehrozí? Vždyť degenerujeme co vidíme, včetně virusů. A ten to dělat nemá?

Šidlo

ľudstvo už bolo na pokraji vyhynutia kvôli vírusom min. 2 krát

vtedy ostalo tuším 1000 ľudí na celej planéte.....

takže ľudia sú si príbuzní 2 krát každý s každým.....podľa jednej teórie

ono, ten mikrocefalus možno nemusí znamenať automaticky oligofréniu..­...nebude znamenať ani genialitu, to nie, ale tie deti ešte nie sú stratené (resp. ak je brazília taká zaostalá, na ich iq nebude veľmi záležať)

už našli ľudí s polkou mozgu a vysokou školou…