e1232851@trb

Kdybyste si mohli vybrat, chtěli byste žít v ČR?

pokud ne, tak v kterém jiném státě by to bylo?

kdyby jste si mohli vybrat chtěli byste žít v ČR ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ANO

Kde asi žiji, v Tramtárii? Vlastně ne – v Kocourkově!

Další odpovědi
anonym

NE

Tak asi každý si vybere stát s lepší životní úrovní, ne? Ani uprchlíci tu nechtějí být, chtějí do Německa a Skandinávie :'D

Rád bych žil v NYC, Filadelfii, Vídni nebo třeba někde na východním pobřeží Itálie. Nemůžu ale říct, že se mi tam, kde žiju, nelíbí, naopak;)

štamgast

NE

Mám rád anglické počasí, takže někde v domku na Skotské vysočině.

uccello

ANO

Ti, co zůstanou tady to možná ještě vyhrají do budoucna. :)

NexDroid

NE

Raději bych bydlel někde v Ruské divočině za Uralem. Krásná příroda a žádné starosti. Nepohrdnul bych ani Skotským venkovem, Norskem a celkově Skandinávií.

JájsemRaibek

NE

Afrika, mám rád teplo.

zjentek

ANO

hodně jsem poznal, a protože jsem se nenarodil „na úrovni“, tak v čr je pro mne velmi příznivé prostředí (přímo luxusní) a to ze tří důvodů:

  1. v pochopeným kapitalismu (třeba v Kalifornii) je pro život hodně špatný životní prostředí, stejně jako v chudobě z lenosti (třeba Bangladéš)
  2. mezi krátkozrakými a úzkoprsými, slepý král, nebo jak se to říká… ale to je vlastně fuk, dejme tomu třeba: mezi brejlatými, pětivoký král ;q
  3. některý místní hřbitovy jsou celkem klidný, antistresový odpočívadla

..jo a brejle nepotřebuju ..;qqq

reika

ANO

Narodila jsem se tady, zakořenila tu a chci tady taky zemřít… Všude je chleba o dvou kůrkách…

led

ANO

Aj o tom som uvažovala, som doma v oboch republikách bývalého Československa.

lexx

NE

před pohromou 1989 ano, dneska ne akorát že všadě to jde pěkně z kopce, do kytek

jáára

NE

V Uruguay