majky.prcek

Kdyby jste si měli vybrat mezi colou a kofolou co by bylo pro vás lepší?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jak kdy, na žízeň v hospodě (ideálně po výletě) kofola. Na zahnání chuti na sladký nebo na dodání energie ráno po probuzení cola. Nebo do kafe s mlíkem (ano, jsem zvrhlá, přiznávám :o) Ale pravidelně nepiju ani jedno, spíš příležitostně.

Mimochodem, to s tím mytím záchoda není pravda, je to jeden z poplašnejch internetovejch zpráv – hoaxů:
http://techne­t.idnes.cz/vy­cisti-coca-cola-spinavy-zachod-vyzkouseli-jsme-to-f9g-/tec_reportaze­.aspx?c=A070329­_211753_tec_cte­ni_rja
http://search­.atomz.com/se­arch/?sp-q=cola&sp-a=00062d45-sp00000000&sp-advanced=1&sp-p=all&sp-w-control=1&sp-w=alike&sp-date-range=-1&sp-x=any&sp-c=100&sp-m=1&sp-s=0
Kdyby to skutečně byla TAK silná kyselina, tak by to člověk zatraceně cítil. Neříkám, že to je kdovíco zdravýho, ale nesmí se to pít po litrech. Obecně kombinace kyselin a cukrů není úplně zdravá třeba na zubní sklovinu, ale to pak není problémová jen cola, ale i džusy a ovoce… takhle se to brát myslím nesmí.

Další odpovědi
Kric.ouwner

Kofola 110% , cola je hnus..

quentos

šel bych si natočit vodu z vodovodu. Obě jmenované černé břečky jsou totiž stejné svinstvo. Zkuste si s colou nebo kofolou někdy vyčistit špinavej hajzl – bude zářivě bílý. Taková je to totiž kyselina

hanny 2

Mě chutná víc cola,ale stejně to moc nepiju.
Doplňuji:
Mudr.Lukeš – o coca cole -
http://dubcova­.bigbloger.li­dovky.cz/c/211663­/Pijte-colu-jezte-cukr-je-to-zdrave-Doplneno.html

Lucijej

Podporuji českou značku – takže Kofola :o)

mojitek

souhlasím s quentosem-obojí je slušná žíravina.Ale když už vybrat,tak cola

Terryle : colou se dají uvolnit zrezivělé panty u vrat.Zkuste dát zrezivělý hřebík přes noc do sklenky s colou..

brokol

kofola – jen příště to radši piš do anket ;)

Drap

Jedině kofola

Pájo

Cola 120% , Kofola je hnus.. ;) opravdu.

Jikra

Zásadně Cola Zero.Dnešní Kofola je humus.

anonym

Pila jsi kofolu před rokem 89 ? Škoda,to by jsi poznala tu pravou chuť!

Džanička

Nejlepší je Pepsi

Deli

Když už si mám vybrat, je mi to jedno. Sem tam mám chuť na Colu Zero, občas na Kofolu… Když mám chuť, tak si to dám, pak to ale obojí nemusím půl roku vidět.
Colu piju, když mě bolí žaludek, pomáhá. Kofolu si dám spíš v létě venku někde u stánku…

lexx

No a s rumem (pardón: dneska tuzemákem) nebo bez ?