Avatar uživatele
majky.prcek

Kdyby jste si měli vybrat mezi colou a kofolou co by bylo pro vás lepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Pájo, MA-SU-KA před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Jak kdy, na žízeň v hospodě (ideálně po výletě) kofola. Na zahnání chuti na sladký nebo na dodání energie ráno po probuzení cola. Nebo do kafe s mlíkem (ano, jsem zvrhlá, přiznávám :o) Ale pravidelně nepiju ani jedno, spíš příležitostně.

Mimochodem, to s tím mytím záchoda není pravda, je to jeden z poplašnejch internetovejch zpráv – hoaxů:
http://techne­t.idnes.cz/vy­cisti-coca-cola-spinavy-zachod-vyzkouseli-jsme-to-f9g-/tec_reportaze­.aspx?c=A070329­_211753_tec_cte­ni_rja
http://search­.atomz.com/se­arch/?sp-q=cola&sp-a=00062d45-sp00000000&sp-advanced=1&sp-p=all&sp-w-control=1&sp-w=alike&sp-date-range=-1&sp-x=any&sp-c=100&sp-m=1&sp-s=0
Kdyby to skutečně byla TAK silná kyselina, tak by to člověk zatraceně cítil. Neříkám, že to je kdovíco zdravýho, ale nesmí se to pít po litrech. Obecně kombinace kyselin a cukrů není úplně zdravá třeba na zubní sklovinu, ale to pak není problémová jen cola, ale i džusy a ovoce… takhle se to brát myslím nesmí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kric.ouwner

Kofola 110% , cola je hnus..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

šel bych si natočit vodu z vodovodu. Obě jmenované černé břečky jsou totiž stejné svinstvo. Zkuste si s colou nebo kofolou někdy vyčistit špinavej hajzl – bude zářivě bílý. Taková je to totiž kyselina

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mě chutná víc cola,ale stejně to moc nepiju.
Doplňuji:
Mudr.Lukeš – o coca cole -
http://dubcova­.bigbloger.li­dovky.cz/c/211663­/Pijte-colu-jezte-cukr-je-to-zdrave-Doplneno.html

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Podporuji českou značku – takže Kofola :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

souhlasím s quentosem-obojí je slušná žíravina.Ale když už vybrat,tak cola

Terryle : colou se dají uvolnit zrezivělé panty u vrat.Zkuste dát zrezivělý hřebík přes noc do sklenky s colou..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brokol

kofola – jen příště to radši piš do anket ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jedině kofola

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Cola 120% , Kofola je hnus.. ;) opravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Zásadně Cola Zero.Dnešní Kofola je humus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pila jsi kofolu před rokem 89 ? Škoda,to by jsi poznala tu pravou chuť!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Nejlepší je Pepsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Když už si mám vybrat, je mi to jedno. Sem tam mám chuť na Colu Zero, občas na Kofolu… Když mám chuť, tak si to dám, pak to ale obojí nemusím půl roku vidět.
Colu piju, když mě bolí žaludek, pomáhá. Kofolu si dám spíš v létě venku někde u stánku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

No a s rumem (pardón: dneska tuzemákem) nebo bez ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek