Kdyby jste se znovu narodili…

…čím a nebo kým by jste chtěli být a proč!

Nejlepší odpověď
iq

Já bych chtěl být vzduch.Bezstarostně bych si lítal po světě a všední pozemský život by mi byl ukradený.
To afro.minerva: Kde jste prosím Vás vzala,že mají děti multimilonářů superbezstarostný život? Jsou na tom naprosto stejně,jen druh starostí je trochu jiného rázu než je ten náš 🙂 .

Další odpovědi
aramah

Jsem spokojena kým jsem,nic bych neměnila.A znovu se narodit? Jedině kdybych žila život který mám teď.Tak proč dělat něco dvakrát?…:DD

anonym

Kdybych se znovu narodil,tak bych se zmačkal a zahodil.

quentos

… to není otázka, to je zvolání :{DD>

Chtěl bych být ošklivý, tlustý a bohatý. Ne kvůli penězům, ale kvůli zjištění, kolik by se mi podbízelo žen bez ohledu na můj ksicht a postavu :{DD>

Nebo žábou. Chytat (životní) mouchy, pářit se na základě instinktů a nemít problém se vztahy a city.

led

Človekom, a preto…

afro.minerva

Rozhodně znovu žena, protože mi fakt, že jsem žena opravdu vyhovuje.

A pokud možno dítě nějakých multimilionářů. Chtěla bych si zkusit ten jejich superbezstaros­tný život.

poa.li

Chtěl bych být divochem někde, kam ještě nevkročila noha bělocha… a ještě dlouho nevkročí… Abych byl v souznění a porozumění s přírodou a svou vlastní přirozeností.

Mili @

Já jsem sice jako ženská taky spokojená, ale pokud by to šlo, chtěla bych se narodit třeba jako nějaký pták (ne někde v ZOO…), který nemá problémy jako my…
kde sehnat na nájem, koho si to zas moje dcera vybrala, neměla bych třeba nepříjemnou tetu atd.atd.
zkrátka zkusit nemít lidské starosti…