Zlatý

Kdyby jste se znovu narodili....

...čím a nebo kým by jste chtěli být a proč!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já bych chtěl být vzduch.Bezstarostně bych si lítal po světě a všední pozemský život by mi byl ukradený.
To afro.minerva: Kde jste prosím Vás vzala,že mají děti multimilonářů superbezstarostný život? Jsou na tom naprosto stejně,jen druh starostí je trochu jiného rázu než je ten náš :-) .

Další odpovědi:

Zlatý

Jsem spokojena kým jsem,nic bych neměnila.A znovu se narodit? Jedině kdybych žila život který mám teď.Tak proč dělat něco dvakrát?....:DD

Kdybych se znovu narodil,tak bych se zmačkal a zahodil.

Zlatý

... to není otázka, to je zvolání :{DD>

Chtěl bych být ošklivý, tlustý a bohatý. Ne kvůli penězům, ale kvůli zjištění, kolik by se mi podbízelo žen bez ohledu na můj ksicht a postavu :{DD>

Nebo žábou. Chytat (životní) mouchy, pářit se na základě instinktů a nemít problém se vztahy a city.

Zlatý

Človekom, a preto...

Bronzový

Rozhodně znovu žena, protože mi fakt, že jsem žena opravdu vyhovuje.

A pokud možno dítě nějakých multimilionářů. Chtěla bych si zkusit ten jejich superbezstarostný život.

Bronzový

Chtěl bych být divochem někde, kam ještě nevkročila noha bělocha.... a ještě dlouho nevkročí... Abych byl v souznění a porozumění s přírodou a svou vlastní přirozeností.

Bronzový

Já jsem sice jako ženská taky spokojená, ale pokud by to šlo, chtěla bych se narodit třeba jako nějaký pták (ne někde v ZOO....), který nemá problémy jako my...
kde sehnat na nájem, koho si to zas moje dcera vybrala, neměla bych třeba nepříjemnou tetu atd.atd.
zkrátka zkusit nemít lidské starosti....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.