Avatar uživatele
anonym

Kdyby jste se znovu narodili…

…čím a nebo kým by jste chtěli být a proč!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, aramah, iq před 4906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iq

Já bych chtěl být vzduch.Bezstarostně bych si lítal po světě a všední pozemský život by mi byl ukradený.
To afro.minerva: Kde jste prosím Vás vzala,že mají děti multimilonářů superbezstarostný život? Jsou na tom naprosto stejně,jen druh starostí je trochu jiného rázu než je ten náš 🙂 .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jsem spokojena kým jsem,nic bych neměnila.A znovu se narodit? Jedině kdybych žila život který mám teď.Tak proč dělat něco dvakrát?…:DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kdybych se znovu narodil,tak bych se zmačkal a zahodil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

… to není otázka, to je zvolání :{DD>

Chtěl bych být ošklivý, tlustý a bohatý. Ne kvůli penězům, ale kvůli zjištění, kolik by se mi podbízelo žen bez ohledu na můj ksicht a postavu :{DD>

Nebo žábou. Chytat (životní) mouchy, pářit se na základě instinktů a nemít problém se vztahy a city.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Človekom, a preto…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Rozhodně znovu žena, protože mi fakt, že jsem žena opravdu vyhovuje.

A pokud možno dítě nějakých multimilionářů. Chtěla bych si zkusit ten jejich superbezstaros­tný život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Chtěl bych být divochem někde, kam ještě nevkročila noha bělocha… a ještě dlouho nevkročí… Abych byl v souznění a porozumění s přírodou a svou vlastní přirozeností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Já jsem sice jako ženská taky spokojená, ale pokud by to šlo, chtěla bych se narodit třeba jako nějaký pták (ne někde v ZOO…), který nemá problémy jako my…
kde sehnat na nájem, koho si to zas moje dcera vybrala, neměla bych třeba nepříjemnou tetu atd.atd.
zkrátka zkusit nemít lidské starosti…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek