Deli

Kdyby jste mohli mít koně, jaké jméno by jste mu dali?

Napište pro klisničku i hřebečka.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Konokobylus Expertnus for mee Konickus moc Nezer vole von Sadarmo

Další odpovědi
zdeny

Říkal bych mu ty – KONI
Doplňuji:
Teď jsem si vzpoměl. Můj dědoušek když hospodařil po válce tak měl klisnu ŠIMLU a koně BUBINA

quentos

„kdyby jsem“ ho mohl mít, tak bych si ho stejně nepořídil, páč je to nákladné, dřina jaxviňa a nic kromě potěšení z toho nemáte. Ale jinak třeba Blesk (podle Vinnetoua ;{)>, klisně např. podle barvy – Hnědka, Bělka nebo Noc ; v „Tomovi a Jerrym“ se např. objevila klisna Gerda, ale do toho bych asi nešel :{D>

barnajka

Hřebeček by byl asi Matýsek, Kašpar nebo Athos; klisnička pak Adélka, Elvie (Elví), příp. Naomi.

No a nebo bych to udělala vůbec nejjednodušeji: protože každý kůň je krásný, říkala bych jim „Krásko“ a „Fešáku“ :)
Doplňuji:
Jikra: Jejda, díky moc! :)
Adélku už jsem kdysi měla – byla to zakrslá králičí slečna, to jméno k ní prostě sedělo. A Matýsek se mi taky líbí odjakživa – jestli někdy budu mít mimčo-kluka, dost možná, že to bude Mates :))

tatanka

Moje křestní a Ilči

Jikra

Já bych dal Ferdu a Kiki.
Doplňuji:
No tak barnajka mě dostala páč Matýsek a Adélka je móóc hezký.No je vidět že ženy mají pro takovéto záležitosti větší cit.

greycell

Lakmé a Roman, Zina a Mili

bobrik

Mě by se líbilo jméno Zefír. Koně jsou moc krásná zvířata a mají vsobě něco, co pochopí jen ten, co je má.

aloevera5

Hřebec: Aaron, Klisna: Cindy

kikina.k

Safír a Isabell :))

kamila44444

Já beru jména které se k němu hodí.Jenže nevím jak koník vypadá a čím je zvláští ale navrhuji-
klisna:
Loreta,Kaskáda,Jun,Ba­zalka,Jiskra,Mo­na,Nina

Hřebec:Sany,Bles­k,Dukát,Andy,Ko­ko,Admirál,Ju­rášek

taranee1

klisna: Apokalypsa
hřebec/valach: Akim

hawranek

Už mnoho let sním o tom, jak si jednou pořídím koně- až budu tím rentiérem 😁 Ale ne, kdybych mohla mít koně, tak za a) by to byli frísáci, černí jak uhel a za b) jmenovali by se Phobos a Deimos, ať by to byl pár či dva hřebci či klisny…