Avatar uživatele
Deli

Kdyby jste mohli mít koně, jaké jméno by jste mu dali?

Napište pro klisničku i hřebečka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, barnajka před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Konokobylus Expertnus for mee Konickus moc Nezer vole von Sadarmo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zdeny

Říkal bych mu ty – KONI
Doplňuji:
Teď jsem si vzpoměl. Můj dědoušek když hospodařil po válce tak měl klisnu ŠIMLU a koně BUBINA

Upravil/a: zdeny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

„kdyby jsem“ ho mohl mít, tak bych si ho stejně nepořídil, páč je to nákladné, dřina jaxviňa a nic kromě potěšení z toho nemáte. Ale jinak třeba Blesk (podle Vinnetoua ;{)>, klisně např. podle barvy – Hnědka, Bělka nebo Noc ; v „Tomovi a Jerrym“ se např. objevila klisna Gerda, ale do toho bych asi nešel :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Hřebeček by byl asi Matýsek, Kašpar nebo Athos; klisnička pak Adélka, Elvie (Elví), příp. Naomi.

No a nebo bych to udělala vůbec nejjednodušeji: protože každý kůň je krásný, říkala bych jim „Krásko“ a „Fešáku“ :)
Doplňuji:
Jikra: Jejda, díky moc! :)
Adélku už jsem kdysi měla – byla to zakrslá králičí slečna, to jméno k ní prostě sedělo. A Matýsek se mi taky líbí odjakživa – jestli někdy budu mít mimčo-kluka, dost možná, že to bude Mates :))

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Moje křestní a Ilči

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já bych dal Ferdu a Kiki.
Doplňuji:
No tak barnajka mě dostala páč Matýsek a Adélka je móóc hezký.No je vidět že ženy mají pro takovéto záležitosti větší cit.

Upravil/a: Jikra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greycell

Lakmé a Roman, Zina a Mili

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobrik

Mě by se líbilo jméno Zefír. Koně jsou moc krásná zvířata a mají vsobě něco, co pochopí jen ten, co je má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Hřebec: Aaron, Klisna: Cindy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kikina.k

Safír a Isabell :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Já beru jména které se k němu hodí.Jenže nevím jak koník vypadá a čím je zvláští ale navrhuji-
klisna:
Loreta,Kaskáda,Jun,Ba­zalka,Jiskra,Mo­na,Nina

Hřebec:Sany,Bles­k,Dukát,Andy,Ko­ko,Admirál,Ju­rášek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
taranee1

klisna: Apokalypsa
hřebec/valach: Akim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hawranek

Už mnoho let sním o tom, jak si jednou pořídím koně- až budu tím rentiérem 😁 Ale ne, kdybych mohla mít koně, tak za a) by to byli frísáci, černí jak uhel a za b) jmenovali by se Phobos a Deimos, ať by to byl pár či dva hřebci či klisny…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek