Zlatý

Kdyby jste měli ufounka, brali by jste si jej do práce, do školy ? Co by mi řekl "nadřízený", kdybych si ho nosil ?

Fotka mého Ufounka E.T.

http://farm7.staticflickr.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nikam bych ho nebrala, ještě by mi ho někdo vzal nebo ušpinil. Pěkně bych ho schovávala doma. Je tomu už nějakej čas, kdy jsem takovýho nějakýho podobnýho sháněla, ale nikde ani na internetu - ani v zahraničních e-shopech jsem ho bohužel nenašla.
Co by tomu řek nadřízenej nevim, ale mam špatnou zkušenost, že když jsem si někdy ve druhý nebo třetí třídě vzala do školy barbínu, o přestávce jsem si jí vždycky vyndala na lavici, dala jí miniaturní učebnici a barbína měla svojí minihodinu o tom, co jsme se učili předchozí hodinu (o hodině bych si jí samozřejmě nedovolila vytáhnout), tak když mě viděla učitelka, tak mě okřikla ať to schovám, že to nemá ve škole co dělat. A přitom zhruba tou samou dobou byli kluci přímo vybízený, aby si nosili autíčka, že si s nima můžou o přestávce hrát na koberci se silnicema. Taková nespravedlnost!! Naštěstí jakej pán, takovej krám - barbína feministka se nenechala odradit a učila se "tajně" doma. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Rozhodně bych si nic nebrala, ani v minulosti jsem si nic nenosila a dneska si neberu - žádné pochopení bys nesklidil to si piš .

Bronzový

Pozoruji už delší dobu,ty jseš nějakej divnej.Kolik metru uplave ten tvuj ufoun pod vodou.

Zlatý

řekl by ti: "hergot, tak který z vás dvou je ten Kolesa?!"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

mimochodem, kam razíte letos s ufounkem na dovolenou, už to máte vymyšlený?

Pokročilý

Kdybych měl ufounka, rozhodně bych s ním nechodil do práce. Spíš bych počkal, jestli ufounkovi někdo nenabídne nějakou práci z domova

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.