Kdyby jste měli schopnost procházet zdí,který byt nebo dům by jste nejdříve navštívili?!

Nejlepší odpověď
anonym

Navstivila bych svuj dum. Dnes tam nejsem a mladsi syn tam porada party " louceni s letem " .. ( on si duvod vzdy najde ) a predem i upozornuje sousedy aby se : bud evakuovali , nebo se k nim pripadne pridali , ale ne drive nez o pulnoci. ! A to mam takove sousedy , kteri jim nosi za vrata jeste chlast a dobroty !! ☹ -iv-

Další odpovědi
Deli

Jeden úžasný starý dřevěný dům v srdci plzeňské lochotínské vilové čtvrti – už léta mne fascinuje 🙂
A po něm hned vilu v Plzni na Doubravce, taková stará, bydlívala v ní divná stará paní, vila byla obrovská, tajuplná, zchátralá, jako děti jsme se báli i projít kolem.
Lákají mne stará tajuplná stavení.

led

To je nebezpečne, čo keby som sa pomýlila. Bývam na 13.poschodí a pád z takej výšky je „kapánek“ bolestivý.

Drap

K jednomu známému, který mě už dva roky dluží za práci. Jinak bych to nepotřeboval.

eLx

Žádnej, ale zrušil bych dveře. :)

anonym

školu :P
no, tak už teda vážně, nepoužíval bych to :)

led

  • iv- to chcete mladých vystrašiť? Alebo máte chuť na tie dobroty?

anonym

Oboji. 🙂