Kdybyste měli pro sebe celou palandu, kam byste si lehli?

pro mosoj: kdy a kde jsi byl na vojně, za mě spali mazáci zásadně dole. my ptáci nahoře. později jsem měl postel rozhozenou po jedné, jelikož jsme byli jen tři kuchaři a na co palandy (kovové), tak jsme je rozebrali. za celých pět let jsme měli stejné

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

dolů

Určitě dolů, kdybych byla nahoře bála bych se. Mám z výšek fobii.

Další odpovědi
gecco

dolů

Dolů, bidýlko už mám ´za sebou´…
😉
_____________­______________________
Na palandách spávali ptáci (kdo taky jinej, na bidle), i já jsem si to vyzkoušel…
Od vrtule už jsem měl pelech samostatný, bez bidla, měli jsme na cimře dost místa …

marci1

dolů

Nahoře to bývá dosti blízko stropu. 🙂
A pokud by byla možnost spát jinde, tak jinde.

brillant

dolů

chachar1922

nahoru

Nahoře se dají dělat lumpárny těm dole :D

anonym

dolů

Jak psali mnozí, také já na palandě na vojně jako bažant spal nahoře a jako mazák dole.
Preferuji spaní dole.
Ale u dětí je to asi jinak.Moje děti také měly palandy a hádaly se kdo bude spát nahoře.Dneska už mám vnoučata a ti se také hádají o tom kdo bude spát nahoře, protože spaní dole se jim nelíbí.

redy

dolů

Na palandě jsem nikdy nespala. Ale kdybych musela, tak dole. Proč to nevím, asi že se líp utíká, kdyby něco 🙂

anonym

nevím, co je palanda

Stačí mi „jednoduché letiště“, palanda je „letiště na dvě patra“?…

arachis

jinam

Upřesním, v zimě nahoru, v létě dolů.

Tom 25

nahoru

zjentek

jinam

mosoj

nahoru

Na vojně měli privilegium výběru spaní nahoře pouze mazáci.
Takže jsem jako bažant dostal palandu dole. Hned 1. noc jsem se probudil a nevědouc kde se nacházím jsem se posadil. Boha jeho, ale brzo jsem si zvykl a k něčemu to bylo dobré.

Kolik z odpovídajících na palandě opravdu spalo ? To se na Googlu dohledat nedá.

Danina65

nahoru

Já na palandě spala, pionyrske tábory takovou vymoženost také znaly, a boje byly o místa nahoře.