Kepler

Kdybyste měli možnost si jednorázově vybrat fantastickou schopnost, jakou byste si vybrali?

Nemám zájem o odpovědi směřující k získání majetku.

Nejlepší odpověď
UltraFan

Chci být léčitelem všech tělesných nemocí

Tohle mi jako schopnost přijde nejlepší. Tělesných nemocí je na světě habaděj a tak by bylo fajn umět to léčit 🙂

Další odpovědi
chachar1922

Pokud by to cenu mělo, napište jak by jste to udělali?

Nevěřím, že všechny nemoci se tvoří samy, ale jsou za většinou zlí lidé, co je vytváří.
Stejně tak nevěřím, že může být dobrý politik a za další nevěřím, že se hladovějícím nedá pomoct jinak, než superschopností.
Takže bych chtěla schopnost „mít trojí schopnost“.

– obrovský vliv, mít ty správné lidi na své straně a společnou sílu zničit ty, co světu škodí.
Jo jsem snílek.

led

Pokud by to cenu mělo, napište jak by jste to udělali?

Nestačí léčit nemoci, je nutno odstránit zdroj, příčinu jejich vzniku
Nestačí potřít terorismus a zlo všeho druhu, je nutno odstránit zdroj, příčinu jeho vzniku
Nestačí pomoci hladovějícím, je nutno odstránit zdroj, příčinu hladu

Dismas

Pokud by to cenu mělo, napište jak by jste to udělali?

Asi bych chtěl mít schopnost obrátit všechny lidi na pravoslaví.

anonym

Chci potřít terorismus a zlo všeho druhu

viz chorvatský dement.

arachis

Chci potřít terorismus a zlo všeho druhu

GM

Chci potřít terorismus a zlo všeho druhu

VeRe1983

Chci být filozofem a dobrým politikem

Chci být filozofem a dobrým politikem, republikánským prezidentem USA (Rusko už schopného prezidenta má, do toho se jim montovat nebudu). Předpokládejme, že bych měl v Kongresu pevný mandát a mé kroky by opozici ani příliš nevadily. Prvně bych vyvinul maximální úsilí k eliminaci nejvážnějších teroristických hrozeb. Dalším krokem by bylo spuštění masivních investic (souběžně momentální pomocí obyvatelům) do rozvojových zemí. Mám pevný mandát, opozice mě má ráda, voliči taky a rotačky FEDu jedou naplno ;). Až by se situace v daných zemích jakž takž stabilizovala, začal bych přilévat peníze na vědu a zdravotnictví, aby byli schopni posunout lidstvo kupředu. Ke konci prvního mandátu bych řekl, že nic z toho už nemá cenu, protože Země je v lepším stavu, než jak si jí vybájil Zuckerberg ve svém dopise, takže bych podruhé nekandidoval, podpořil mého nadějného nástupce a odešel do důchodu. Zemřel bych po zásahu pukem na utkání Detroitu Red Wings proti Philadelphii Flyers.

Viiki

Chci pomoci hladovějícím

PtačíPaní

Chci potřít terorismus a zlo všeho druhu

Kepler

Chacharko, tvůj příspěvek mi fakt přišel zajímavý Nevěřím, že všechny nemoci se tvoří samy, ale jsou za většinou zlí lidé, co je vytváří.
Stejně tak nevěřím, že může být dobrý politik a za další nevěřím, že se hladovějícím nedá pomoct jinak, než superschopností.
Takže bych chtěla schopnost „mít trojí schopnost“.

  • obrovský vliv, mít ty správné lidi na své straně a společnou sílu zničit ty, co světu škodí.

Jo jsem snílek.

Nemoci netvoří lidé, tak velcí bohové ještě nejsme. Jen nacházíme, co už bylo, vylepšujeme to a je může to být využito v biologické válce. Chřipku za 100 miliónů životů po Světové válce biologicky nezpůsobil člověk.

chachar1922

Každý věříme něčemu jinému :)
Já si nemyslím, že to není nemožné. Opravdu věřím tomu, že některé nemoci jsou vytvořeny účelně lidmi.

Kepler

Ne, nemožné to opravdu není. Jen mi to nepřijde logické. Proč by člověk vytvářel nemoci k zahubení vlastního druhu? Ano vytvořili je, ale pak si uvědomili, že by by mohli zhebnout stejně jako ostatní. Stejně to bylo u otázky nukleární války. Tedy princip „peacemakeru“. Příroda si sama vybírá způsob přírodního výběru a nové nemoci jsou jen výsledkem změny prostředí. Tak to chodí po celou dobu existenci života na planetě Země. Ostatně jsme tady jenom přechodně…

Agneta

Co je na AIDSu špatného? Dostane ho jen ten který ho dostat má:DD

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HBaw2G3ZDDI

anonym

keplere, a o co máte zájem?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Keplerovy_z%C3%A1ko­ny

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

p.s. ty sám seš strůjce osudu svého štěstí, trápíš se snad?

chachar1922

To je dobrý :D :D