Avatar uživatele
anonym

Kdyby jste byli ve vládě či v parlamentu/senátu či dokonce prezident prosazovali by jste zavést ministerstvo plavání?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4415 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Rozhodně.
Také min. houbaření, jízdy na kolečkových bruslí a především minist. blbosti 😁!
Běž do kopru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To právě ne, ale rozhodně bych se zasadila o zavedení práva utopit toho, kdo mi bude neustále plavání podsouvat.
Doplňuji:
A za nesprávné používání bychom, byste,by,kdybychom,kdy­byste,kdyby bych rovnou střílela.
Řešit tady blbosti to ano, ale naučit se mateřský jazyk, je problém, že?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

V dnesni dobe vselijakych skrtu se domnivam, ze by podobny navrh neprosel.
btw. Zacinam mit pocit, jestli tady Michalovi nekdo fusuje do plavani, otazek podobneho typu zacina narustat. A to ja mam plavaci otazky celkem rad, kdyby dlouho zadna nepadla, asi bych nejakou taky dokazal vymyslet.
Ale ocko by me za to utopila.
Doplňuji:
Doufam, ze Drap je ve strehu a zakomponuje tuhle otazku do sveho lexikonu plavacich otazek

Upravil/a: casey

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jestli se Michal Kole skrývá pod Anonymem tak jsem pro zavést ministerstvo plavání !!
jistě bych ho podpořila !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, hlavne v Mongolsku je toto ministerstvo plávania veľmi dôležité a spojila by som ho s ministerstvom lesov a lúk.
Anonym prihláste sa tam na konkurz a tu nás nechajte na pevnej zemi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad casey, neboj – to nebude tak horké. Mne naštvala ta čeština ve spojení s takovým nesmyslem. Tento anonym má co dohánět, ten by i na bazén neměl chodit bez učebnice mluvnice jazyka českého. Nejlépe by se s ní měl i potápět (to bych potom měla ulehčenou práci s hledáním).

před 4415 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek