Pokročilý

Kdyby jste byli ve vládě či v parlamentu/senátu či dokonce prezident prosazovali by jste zavést ministerstvo plavání?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rozhodně.
Také min. houbaření, jízdy na kolečkových bruslí a především minist. blbosti :-D!
Běž do kopru.

Další odpovědi:

To právě ne, ale rozhodně bych se zasadila o zavedení práva utopit toho, kdo mi bude neustále plavání podsouvat.
Doplňuji:
A za nesprávné používání bychom, byste, by, kdybychom, kdybyste, kdyby bych rovnou střílela.
Řešit tady blbosti to ano, ale naučit se mateřský jazyk, je problém, že?

Bronzový

V dnesni dobe vselijakych skrtu se domnivam, ze by podobny navrh neprosel.
btw. Zacinam mit pocit, jestli tady Michalovi nekdo fusuje do plavani, otazek podobneho typu zacina narustat. A to ja mam plavaci otazky celkem rad, kdyby dlouho zadna nepadla, asi bych nejakou taky dokazal vymyslet.
Ale ocko by me za to utopila.
Doplňuji:
Doufam, ze Drap je ve strehu a zakomponuje tuhle otazku do sveho lexikonu plavacich otazek

Zlatý

jestli se Michal Kole skrývá pod Anonymem tak jsem pro zavést ministerstvo plavání !!
jistě bych ho podpořila !!

Zlatý

Ano, hlavne v Mongolsku je toto ministerstvo plávania veľmi dôležité a spojila by som ho s ministerstvom lesov a lúk.
Anonym prihláste sa tam na konkurz a tu nás nechajte na pevnej zemi.

Diskuze k otázce

anonym

Ad casey, neboj - to nebude tak horké. Mne naštvala ta čeština ve spojení s takovým nesmyslem. Tento anonym má co dohánět, ten by i na bazén neměl chodit bez učebnice mluvnice jazyka českého. Nejlépe by se s ní měl i potápět (to bych potom měla ulehčenou práci s hledáním).

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.