Kdyby jste byli ve vládě či v parlamentu/senátu či dokonce prezident prosazovali by jste zavést ministerstvo plavání?

Nejlepší odpověď
www

Rozhodně.
Také min. houbaření, jízdy na kolečkových bruslí a především minist. blbosti 😁!
Běž do kopru.

Další odpovědi
anonym

To právě ne, ale rozhodně bych se zasadila o zavedení práva utopit toho, kdo mi bude neustále plavání podsouvat.
Doplňuji:
A za nesprávné používání bychom, byste,by,kdybychom,kdy­byste,kdyby bych rovnou střílela.
Řešit tady blbosti to ano, ale naučit se mateřský jazyk, je problém, že?

casey

V dnesni dobe vselijakych skrtu se domnivam, ze by podobny navrh neprosel.
btw. Zacinam mit pocit, jestli tady Michalovi nekdo fusuje do plavani, otazek podobneho typu zacina narustat. A to ja mam plavaci otazky celkem rad, kdyby dlouho zadna nepadla, asi bych nejakou taky dokazal vymyslet.
Ale ocko by me za to utopila.
Doplňuji:
Doufam, ze Drap je ve strehu a zakomponuje tuhle otazku do sveho lexikonu plavacich otazek

briketka10

jestli se Michal Kole skrývá pod Anonymem tak jsem pro zavést ministerstvo plavání !!
jistě bych ho podpořila !!

led

Ano, hlavne v Mongolsku je toto ministerstvo plávania veľmi dôležité a spojila by som ho s ministerstvom lesov a lúk.
Anonym prihláste sa tam na konkurz a tu nás nechajte na pevnej zemi.

anonym

Ad casey, neboj – to nebude tak horké. Mne naštvala ta čeština ve spojení s takovým nesmyslem. Tento anonym má co dohánět, ten by i na bazén neměl chodit bez učebnice mluvnice jazyka českého. Nejlépe by se s ní měl i potápět (to bych potom měla ulehčenou práci s hledáním).