Kdyby jste byli,hypotetic­ky,majitelé firmy a …

… vaši zaměstnanci v pracovní době brouzdali po internetu,obzvlášť tady,jak byste s nimi naložili ?!Já osobně bych jim přidal práci,proto že jsou nevytížení a pokud by se to nezlepšilo,dal bych jim doporučení na ÚP v místě bydliště!!!

Nejlepší odpověď
Drap

Podpořil bych s nimi nárůst nezaměstnanosti

Další odpovědi
hanulka11

Já bych zablokovala přístup na stránky a programy , které nemají s prací co společného .Je tomu tak ve vetšině firem .