Johnny1

Kdyby existoval způsob jak získat úsporu a nepřímo tak vydělat peníze v osob. financích pro život, zajímalo by Vás to ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
fablen

Ano

určitě ano a velmi ráda bych si uvedenou nabídku nechala vysvětlit za předpokladu, že rozhodnutí by bylo jen a pouze na mě a nikdo by mě to ničeho nenutil

Další odpovědi
pusinka50

Ano

Prosímtě, co to je za otázku, jsi snad finanční poradce nebo začínající bankovní úředník hledající klientelu?

MILAN1961

Ano

ano určitě každá úspora je k něčemu dobrá

Illines

Ano

mosoj

A on neexistuje ???

Johnny1

Jinými slovy tzn., že kdybych Vám dokázal ušetřit, popř. vydělat peníze, je to něco, co by Vás zajímalo ? Tento dotaz ještě neznamená, že se tak stane. Finanční plán, byť s individuál. přístupem a komplexním řešením dle potřeb osoby či rodiny není zárukou lepších řešení, protože již mohou mít optimalizaci vytvořenou, ale jsou to spíše vyjímky.