Michal Kole

Kdyby Dan Ufounka E.T. rozdrápal (roztrhl niť ve švu) jak by se zašíval a čím by se dovycpal ? O šití vůbec nic nevím.

Nejlepší odpověď
bolak

Nemaluj čerta na zeď, nebo to neštěstí přivoláš!

Další odpovědi
Drap

Nejlépe jehlou a nití. Docpat podobným materiálem, jakým je vyplněn. Například drceným molitanem

redy

Vysvětlit Danovi že ufonek je fuj :))

zjentek

a je to kyborg? ..tak asi ocelový kuličky a scvakat to kanclkoněm, to víš snad nejlíp ty, odkud jste sem přiletěli, ne

Sůwa

Čalounickou jehlou zvanou kulačka to zašiješ neviditelnými stehy, dovycpat můžeš třeba starou ponožkou ( vypranou pokud možno ) 🙂

gagaga

jen aby Ufounek neroztrhal nakonec Danecka !!

briketka10

kdyby k tomu došlo
tak ti ho zašiju jó :D

bolak

a Ufounek E.T., to je teda nějaký plyšák jo? není to jen eufemismus, jakým pojmenovává své nádobíčko, resp. teda asi skrotum, když zmiňuje ten šev…