Avatar uživatele
bolak

Kdyby člověk visel na fotbalový brance pověšenej za vlasy, udržely by ho?

A pokud ano, myslíte že by to bolelo?
Doplňuji:
Alesh: Jo, to sem zapomněl napsat, předpokládejme že ten člověk by měl vlasy dostatečně dlouhý, aby šly omotat kolem břevna.

Jinak vím, že vlas udrží 100 gramů, ale to není tenhle případ, protože tady jde hlavně o to, jestli by váhu člověka udržely ty vlasový váčky. A jestli by to bolelo taky jen tak nejde říct, co kdyby byl za ty vlasy pověšenej rovnoměrně…fakíra přece taky nebolí, když si lehne na postel s 1000 hřebíky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Umělci (většinou mladé ženy) visí za vlasy a provádějí akrobatické cviky .. Mnozí věří, že tento akt pochází z Jižní Ameriky, jiní tvrdí, že pochází z Číny .

Snad jsem dobře pochopila, i kdy jde o neupravený překlad.

Mnoho lidí podceňuje pevnost v tahu vlasů. Jediný prvek může potenciálně nést váhu až 100 gramů , držení tohoto teoreticky, a se správnou technikou, může celou hlavu z lidských vlasů se nakonec držet mezi 5600 kg a 8400 kg (12,345–18518 lbs.), aniž by se zlomily individuální vlasy nebo vytažením žádné folikuly .

ranslate.google­.cz/translate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/Hair_han­g&prev=/search%3Fq%3Dhan­g%2Bthe%2Bhair%26hl%3Dcs­%26client%3Dfi­refox-a%26hs%3DraQ%­26tbo%3Dd%26rls%3Dor­g.mozilla:cs:of­ficial%26chan­nel%3Drcs&sa=X&e­i=FubnUNXBL4jZsgaM6o­CYAw&ved=0CDYQ­7gEwAA

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jako za vlastní vlasy? To by třeba u mě šlo dost blbě. 😉 Chvíli by ho to bolelo, pak by se to urvalo, no a pak by ho to bolelo zase trochu jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

Proč se ptáte? Raději to vyzkoušejte a pak dejte vědět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

annas: prostimtě kdes to našla? mně ten odkaz nefunguje. A má to nějakej název, tadyta technika?

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek