fortin

Kdyby člověk nejedl a nepil 70 let, měl by prázdná střeva?

http://www.in­spiruj.cz/view­topic.php?f=22&t=­1131&start=0

V Africe by nemuseli umírat hladem. Vyřešila by se záhada proč nevzniklo jídlo. Každé zvíře by si žilo svůj život a nikdo by ho nesežral. Každá rostlina by si žila svůj život a nikdo by ji nesežral. Ne? Psu byste nekupovali granule, nebyly by Alberty, večerky. Nemuselo by se vařit.

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. No dobře. Jeden jogín je možná zvláštní.I když jako „nevěřící“ Tomáš,se ptám,jak je těch 70 let zdokumentováno, a třeba jak je to s jeho schopností mít potomky. A k té Africe,vždyť stačí,aby přestali jíst, a jsou vlastně „zachráněni“. A pokud by mohlo existovat vše,jak v otázce popisuješ,tak potom je veškerý život na zemi zbytečný. A jak je to s prázdnotou střev nevím,ale určitě to zkoušet nebudu. 🙂

Další odpovědi
iwetax

Zase by jsme byli ochuzeni o gurmánské zážitky. Třeba taková pizza nebo hermelín, mňam.