bolak

Kdyby člověk mohl cestovat časem, do jaké až doby se mohl vrátit, aby přežil a nezadusil se v nedýchatelném prostředí?

Odpovědi
arygnoc

ani nie do včera.

zem sa už spolu so slnkom, galaxiou, kopou galaxií, nadkopou galaxií a rozpínaním vesmíru o nejaký ten kilometrík vo vesmíre posunula, teda rozhodne nie je tam, kde bola v minulosti.

takže keby v momente, keď čítate túto odpoveď, ste sa presunuli do momentu, keď ste položili túto otázku, by ste bol beznádejne plávajúci kus hmoty vo vesmíre.

jo, keby ste chcel cestovať časopriestorom, to je iná.