Kdyby bylo vše tak,jak se nám snaží (bezúspěšně) Dr.Axl vštípit,nemys­líte,že by zde zůstal sám?!

Tento odkaz je spolehlivý na 100%!!!
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/internetove-odkazy-v-otazkach

Nejlepší odpověď
anonym

Barbakane, nějak smysl otázky nechápu. Na Odpovědi.cz jsme snad každý sám za sebe a každý máme stejné právo stát si za svým názorem (pokud jsme jej tedy vůbec schopni, někdy to tak totiž nevypadá).
Pochopila jsem tu za těch pár týdnů, že někomu se kodex vštěpuje do hlavy velmi usilovně, ale že řada těch dříve registrovaných si s jeho obsahem hlavu nedělá.
A tady bych užila stejného výroku, jen ve správném významu: opakování je matka moudrosti.
S Dr. Axlem ale ani tak přece souhlasit nemusíte. Od toho je tu diskuze. Pravdou ale je, že v té je většinou jen jeden vítěz.

Máte pravdu, spolehlivý odkaz to skutečně je.

Další odpovědi
hanulka11

Nevím proč myslíš …když jsem sem přišla ,byly tu smysluplnější dotazy …pomalu mě to přestává bavit …poslední dobou se tu moc kvalitního neřeší.

anonym

Ad ocko, díky za objektivitu a soudnost.
Maně mne napadá několi příměrů o potrefené huse a farizejství, ale raději uvedu pár strohých čísel a faktů (pokud opominu další z nešvarů – osobní výpady s uváděním nicků uživatelů v titulu otázky):

  1. Z dnešní sumy registrovaných 12.875, činí podíl pravidelných „hříšníků“ pouhých 0,077%, čili 3/4 promile.
  2. Z nich je část přišedších z jiných serverů, kde obdrželi BAN a pár je na blacklistu s napomenutími od admini z období v r. cca 2009–11. (Je celkem pochopitelné, že se tím dnes nechlubí a před neznalými nováčky se staví do licoměrných líbivých póz).
  3. Za historii Odpovědí se střídavě angažuje cca 35 „pravověrných“ (za osvětu a očistu), kteří jen prostě a jednoduše odmítají podvádění, nefér jednání a zanášení balastu a paskvilů do původně solidního a kvalitního serveru.

Po nevybíravých atacích, se někteří stáhli, ale jejich přesvědčení se tím nikterak nezměnilo.
Všichni si stýskáme nad politováníhodným vytrácením základní slušnosti a morálky v dnešní společnosti, ale přitom si sami zapomínáme zamést před vlastním prahem. Demokracie ještě neznamená anarchii a snadno zapomínáme na to, že naše svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého.
(Zkrátka některá moudra neztrácejí na jadrnosti ani po staletích, např. zrovna: „Pro pravdu se lidé zlobí“).

led

Nebojte sa.
Budem tvrdá vo vyjadrení:
baviči odídu a základ (tí ktorí to myslia vážne) zostane.
Doplňuji:
Pokračujem v diskusii

pizlicka

zustal by tu sam se vsemi,co se sablonovite drzipravidel.jsme prece lidi,tvorove spolecensti,hra­vy,nejsme stroje,roboti,kteri se za kazdou cenu drzi pravidel,bez emocí.i admin je clovek,a kdyby jsme vazne neco porusovali,jak se nam snazi vstipit dr.axl,jiste by zasahl.od toho tu je.ALE NEKTERI DISKUTUJICI PORUSUJI PRAVIDLA UZ TIM,ZE SE PLETOU DO PRACE ADMINU.

GM

Zaručeně. Často vzpomínám na Miroslavast.

led

AD pizlicka a ostatní "nespokojenci s dodržiavaním pravidiel:

1 – „jsme prece lidi,tvorove spolecensti, hravy,nejsme stroje,roboti,kteri se za kazdou cenu drzi pravidel,bez emocí“

  • trochu vás musím poopraviť. Táto stránka bola vytvorená za účelom nie hrania, ale pomoci ľuďom, ktorí ju potrebujú. Tu formou otázok a odpovedí. Pravidlá ste si prečítali a odsúhlasili pri registrácii. Ano, aj hra je určítá pomoc, ale nemala by tu prevládať.

Pre hranie sú sú herné portály a spoločenské tlachy možno robiť na sociálnych sieťach a pokecoch.
Ale tu nie, pretože potom otázky s ľudí, ktorí pomoc potrebujú a odpovede na ne, v tej hromade zábavy zanikajú.

2 – „ALE NEKTERI DISKUTUJICI PORUSUJI PRAVIDLA UZ TIM,ZE SE PLETOU DO PRACE ADMINU.“
Nerozumiem pojmu pliesť sa do práce adminov. Ako sa diskusiou možno pliesť do práce adminov? Veď vyjadrujeme svoj názor na daný problém a rozhodnutie vždy! ostáva na adminovi.
Otázka mazania, v poslednom čase -nie posledných 24 hodín- toľko diskutovaná. Všetci užívatelia závadnosť príspevkov oznamujú adminovi, ten rozhoduje a koná. Rozdiel je len v tom, že Zlatí a Strieborní svojim nahlásením príspevok hodia do koša – zneviditelnia, obdoba koša vo windows), admin rozhodne, či ho obnoví(vráti späť) alebo vysype kôš (odstráni). Ako sa teda uživateľ môže pliesť adminovi do práce? A kde je tu porušenie pravidiel?