Avatar uživatele
anonym

Kdyby byla vyhlášená sbírka víček na deportaci uprchlíku z naší země, přispěli byste?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, redy, gecco před 3059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne…
😉
Státní orgán (úřad) takovou sbírku nevyhlásí…
A podporovat nějaké soukromé aktivity (ve výsledku pravděpodobně neúčinné) fakt nemusím…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne. Aby se pres vicka vybralo 50 000 Kc, potrebujes 10 tun vicek. Za dva roky jsem nasbiral temer 600 vicek, necele dve kila. Takze za dva roky jsem nenasbiral ani desetikorunu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
luky.1986

Ne ze bych je tady vital s otevrenou naruci, ale proti pomoci lidem v nouzi nic nemam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já bych s víčkama toho moc nevytrhl. Když piju vodu, tak z kohoutku a když něco jiného, tak to má buď plechový korunkový uzávěr, korkovou zátku, nebo kovový šroubovací uzávěr 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

A myslíš očních a nebo těch od petlahví?

Tenhle znáte?:
Nehorázně dlouhá fronta stojících aut na slovenské dálnici. Všichni jsou zvědaví, co se tam vepředu mohlo stát. Najednou se blíží zepředu člověk a postupně všem vysvětluje:
„Cestu zablokovala cikánská rodina a vyhrožuje, že jestli jim nedáme 20 000 Sk, tak se polejou benzínem a zapalí se. A proto tady teď chodím já a dělám sbírku.“
Jeden z řidičů se ptá:
„A kolik jste už vybral?“
„16 litrů benzínu a 3 zapalovače..“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,ani za vepřový koleno bez kosti!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Ahmed má pravdu, k tomu jen dodám, že ty sbírky víček mají tu dobročinnost jen tak pro dobrý pocit z dobré věci, původním motivem je zlepšená recyklace, protože minerálkový špunt je daleko cennější než PET ze samotné láhve – možná, že i z několika láhví. Špunty jsou v podstatě čistá surovina, flaška s našroubovaným špuntem už takové „hifi“ není.

před 3058 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Je to tak.
Ale kdyby to bylo mysleno ciste symbolicky, nejvic vicek by nasbirali urcite sami uprchlici, aby je deportovali do Nemecka. Tady je jen zdrzujem. :D

před 3058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek