Mousinek

Kdyby byl na marsu nebo na měsici život, oslavovalo by se tam všechno to co na zemi?

Doplňuji:
No možná by bylo divné kdyby tam slavili vánoce a podobně když se ježíšek narodil přece tady

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To by záleželo na tom, co by tam bylo za společenství. Pokud by tam byli lidé, tak zřejmě ano, pokud by tam bily jiné bytosti, zřejmě by oslavovaly třeba jiným způsobem a taktéž jiné příležitosti.
I zde na Zemi jsou bytosti (lidé, zvířata) a každý má radost z něčeho jiného.

Další odpovědi
fofbal

V současné době asi vůbec těžko myslitelná otázka. Jednak tam není historie(prav­děpodobně dlouho nebude), potom tam není tn kdo by to oslavoval.

Gabe

Jezisek se tu nenarodil.Je to jenom legenda nebo chces-li tradice par lidi co tomu chteji verit.Tak proc bych nemohl ja verit ze se narodil na Marsu.Az tam budu,tak ho urcite budu slavit.

poa.li

Slavím každý den… ať jsem kdekoliv.

venkovan

Pokud by Mars obsadili lidi, tak všechno to co by se slavilo na Zemi + Den obsazení Marsu, Den první rostliny, … .
Obávám se, že sice když budou slavit každý den kdy se něco na Marsu poprvé povedlo, tak moc dní bez oslav nebudou mít. Ale třeba slavit budou pací a dny bez svátků budou odpočinkové.