astor

kdy zacne pes zvedat nohu na moceni?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to individuální,sou­visí to s dospíváním a potřebou značkování.Takže až dospěje k tomu,že bude chtít očurávat rohy,půjde mu to vsedě těžko…:D

Další odpovědi
briketka10

náš Yorkšír začal asi až po roce a to jsme všichni jásali jak malý děti, když tu nožku zvednul, vždy si jen přičupnul jak fenka a najednou to bylo :DD

terry

Jak který. Pár měsíců to trvá.
Je to jako s dětmi, některé se naučí na nočník brzo a jiné později :).

hanny 2

Náš jorkšír začal hned,jak jsme šli na první vycházku,tj.asi ve 3 měsících.

Drap

Když chce čurat, nebo značkovat

samicek333

Močení se zvedlou nožkou znamená, že se pes dostal do puberty. Začíná to tak okolo 8 měsíce, možná i dřív nebo i dýl, myslím, že i do 15 měsíců – nebo to mi někdo říkal. U každého psa je to jiné. Pes to nejdříve střídá a pak už jen zvedá nohu.