lidulinka

Kdy začne mimi dýchat pusou?

Nevíte od kdy začne batole dýchat samo pusinkou??Máme velikou rýmu a strachuji se že neodsaju vše aby se Nikče dostatečně dýchlo nosem.Kolikrát se doslova zavrtá v peřině že má nosík přikritej.Díky za odpověd 🙂

Odpovědi
anetadela1

Já myslím, že děti to nepochopí. Moje dcera měla od malinka (0,5 roku) rýmu měsíc co měsíc. Bylo to strašný, v noci jsem jí chodila kontrolovat jestli vůbec dýchá, protože se pořád snažila dýchat nosem ač jí to nešlo. Kolikrát se ani nenadechla, jen se jí stlačily plíce. Ve třech jí zjistili velikou nosní mandli a za rok šla na operaci. To bylo teď v květnu a od tý doby nevíme co je rýma.
Úplně chápu jak se dýchá vaší dceři, ale myslím, že s tím nic nejde udělat. Jen to přečkat. Pravidelně jí stříkejte nosní kapky ať se jí líp dýchá.....