mardwina

.....kdy začít s vánoční výzdobou?řeším to každý rok a pozoriji,zda už někdo nemá výzdobu.

Nejlepší odpověď
Mili @

Já si udělám výzdobu až začne advent.
Myslím, že to je tak akorát, peče se cukroví, všechno voní…

Další odpovědi
anonym

To je problém,možná zásadní.Jsou lidé,kteří mají ozdobeno celoročně.
Já začínám koncem druhé poloviny května.

aramah

A proč ne? Udělejte si výzdobu kdy chcete.Je to pouze na vás.Někdo je vždy první.

hanulka11

Ještě je brzy ,stačí po mikuláši – to je času až dost. Taky už se těším až udělám výzdobu, nyní je čas na podzimní zdobení.