johny.bello

Kdy začít s parnterem žít?

Mám otázku jaká doba by měla být vhodná aby spolu dva začali žít, aby to nebylo moc dlouho ani krátce? Vím že je to odlišné u každého, někteří spolu začnou žít po týdnech, jiní po letech ale asi ideální čas po jaké době známosti byste si řekli ano známe se aspoň natolik abychom spolu začali žít, případně za jak dlouho jste začali žít vy se svýma partnerama? S přítelem se známe 4,5 měsíce.
Doplňuji:
Myslím že to stím vymačkaným citronem rozhodně nebude můj případ. On je ten typ člověka co když se zamiluje tak to naplno a do konce života. Navíc jsem si jistá že opravdu se mnou vztah vážně myslí, nebudu tady rozebírat proč protože to už bych zacházela do soukromí a veřejně se o tom rozepisovat opravdu nechci.

Odpovědi
KOLMIX

Ideální čas, kdy by spolu měli dva začít žít se určitě stanovit NEDÁ, ani přibližně.

Můj názor je, že nezáleží na době, jak dlouho spolu dva jsou, jako spíše na tom, co už společně prožili a zažili. Teď mám na mysli třeba nějaké vážnější krize v životě jednoho, kdy ho ten druhý podržel, nebo kdy jeden druhému hodně pomohl – prostě až Vám přítel jasně dokáže, že o Vás stojí, ne jen že o tom bude povídat.

Taky mu může jít třeba jen o společné „postelové“ soužití a až se Vás nabaží, zahodí Vás jako „vymačkaný citrón“ – samozřejmě doufám, že to tak u Vás není, ale bohužel podobných případů je kolem nás mraky. Chlapi umí hezky slibovat a šeptat do ouška, ale realita je někdy jiná…

iwetax

Podle mě tak 6měsíců , záleží na věku. Čím jste starsí , tím je prodleva kratší.

panenka

já bych to zkusila žít s ním je to něco jinýho než když bydlíte každý u rodičů tak si to zkuste a uvidíte přeji vám v tomto hodně štěstí

bond73

Zadna stanovene doba asi neexistuje,ale opravdu se domnivam,ze 4,5 mesice je malo a dle toho,ze jse na toto dotazujete,ani vy sama to jeste necitite,ze by to tak melo byt.Ale,ver te,ze az ta doba prijde, sama to budete citit a nebudete o tom ani rozmyslet a zde jsi myslim,ze je ta prava doba,jinak universalni klic na to neni.Preji vam tedy,aby jste ve v ztahu s vasim pritelem byla stastna. Hodne stesti.

Klarisa

Já začala žít s partnerem po 3 měsíční z¨námosti a byli jsme spolu 16 let a pak se rozvedli.Myslím,že je to jedno,protože moje matka žila s mým otcem 31let a rozvedli se.Začněte žít s partnerem kdy chcete,ono to nějak dopadne.