Kdy začít s antikoncepcí Diane 35?

Nechala jsem si napsat první antikoncepci Diane35.Předtím jsem žádnou neužívala.Nejsem si ale jistá,kdy ji mám začít brát.Dnes jsem dostala měsíčky.Mám prát prášky až po nebo i během ní?Please holky,které s ní mají zkušenost,poraďte

Nejlepší odpověď
Luss

Ahoj, precti pozorne pribalovy letak. Tam je cele schema brani HAK popsano. Zda mas zahajit prvni den MS atd. Krome toho te mela poucit gynekolozka, pokud si nejsi jista zkus ji zavolat. Urcite te neodmitne. Ja nemam zkusenost s Diane35 (vim ze je to jedna ze starsich HAK – proc zrovna tu? ale to je opravdu na odbornikovi). http://www.sche­ring.cz/html/pi/­Diane-35.pdf tady je pribalovy letak. koukam, ze se bere stejne jako jine HAK. tedy 1.den menstruace vezmes 1.pilulku (oznacena tim dnem na blistru) kazdy den pokracujes do 21.dne. Zacni tedy dnes, prvnim dnem!!! (jde i 2. az 5.den, ale nejsi ze zacatku dobre chranena) viz ten letak

Další odpovědi
anonym

Existují různé „linky.“ Telefoní.Rozhodně je lépe zeptat se profika,než takto.