monikavecer

Kdy začínají výprodeje obleční ? Myslím po vánocích děkuji

Nejlepší odpověď
www

Jak kde, někteří již těsně před Štědrým dnem, jiní bezprostředně poté.
Každý prodejce mění ceny určitý den v týdnu, takže výprodej lze očekávat již v ten nejbližší po Štědrém dni.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Myslíš dobře – po vánocích.

arygnoc

keď máte na mysli povianočné výpredaje, po vianociach.
keď máte na mysli vianočné výpredaje, na vianoce.
keď máte na mysli predvianočné výpredaje, pred vianocami.

budete sa diviť, ale povianočné výpredaje sú fakt až po vianociach.

keď niektorý obchodník otvorí svoj krám už 25. 12., tak to bude od 25. 12.
ale väčšinou sa obchody otvárajú až 27. 12. – asi aj predavačky budú predsa iba ľudia.