štamgast

Kdy vznikl portál mimibazar?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kdo hledá najde – tys nehledal, viď?
MIMIBAZAR.cz vznikl v roce 2004 a za několik let se stal jedním z nejvíce navštěvovaných inzertních serverů na českém
a slovenském internetu. Mimibazar již nyní není pouhým prodejním místem dětských věcí, ale stal se místem pro prezentaci
firem a prodejců obchodujících s různým sortimentem zboží, ať již sportovní věci, oblečení i pro dospělé, potřeby pro domácnost,
kosmetiku a řadu dalších. Server v současné době navštíví až 1.5 reálných uživatelů měsíčně, počet registrovaných uživatelů již překročil
počet 600.000
Další součástí serveru je pak rozsáhlá zábavní část diskusních fór, receptů, vtipů a řada dalších.
Věříme, že se i vy stanete našimi pravidelnými návštěvníky.

http://www.fbcos­trava.cz/clanek­.php?stranka=9&id=5002