bolak

Kdy vyměnit občanský průkaz?

Když platnost průkazu vyprší třeba až za půl roku, můžu si ho přesto nechat vyměnit už teď?

Nejlepší odpověď
RQLM

teď si určitě nepodávej žádost, počkej až po novém roce, to se začnou vydávat nové občanky ve velikosti řidičáku … a budeš mít nejnovejší typ a pokoj od úřadů po kolik let.

Další odpovědi
tom004

Určitě ano.Jinak stačí cca 1 měsíc předem.I když dnes se za poplatek dá získat „obratem“.