Pety2015

Kdy vstupuje duše do těla?

často mne tato otázka napadá, kdy, v jakém okamžiku vstupuje duše do těla nebo jak se utváří v těle… Děkuji za vaše odpovědi

Nejlepší odpověď
lexx

existuje, je to čistá nehmotná energie, informace asi jak SW počítače

Další odpovědi
quentos

Zajímavý názor má N. D. Walsch v knižní trilogii „Hovory s Bohem“: Duše tělo pojme hned po narození, ale – ještě jednou zdůrazněme – pojme, tj. nevstupuje jen do těla jako takového. Tělo neobsahuje duši, naopak duše obsahuje tělo. Nabízí se otázka: kde jsou tedy její hranice? Asi už správně tušíte – nikde. Duše nás tedy všechny propojuje, takže např. sexuální zážitky nejsou jen prožitky jednoty těla, ale i duše.

setapouch

Nikdy. Nic jako duse neexistuje. Mozna duse od kola nebo nejaka dobta duse, ktera vstoupi do budouci matky.

ReHu

Předpokládám, že hned v okamžiku vzniku.

Activ

Správná odpověď zní NIKDY a to proto, že Žádná duše NENÍ!!!

anonym

Ihned,když se spojí spermie s tím čím má.

arygnoc

definujte dušu.

😉

Ganymede

Duše do tela vstupuj okolo 2–3 mesice plodu v deloze.. Duse existuje napojuje se na lidkse vedomi a po smrti uchovava vedomi cloveka a jde dal-reinkarnuje se je vyspelejsi..
Bez duse by nic zit nemohlo je to jako baterka.. Jinak se telo nezapne..

marci1

„Duše se nevtělují do plodu ihned při jeho vzniku, ale vyčkávají, než se plod více vyvine. Vstupují do něj zhruba okolo 3. měsíce. Do té doby krouží okolo své budoucí maminky. Jasnozřiví jedinci potom vidí, jak okolo břicha těhotné ženy poletuje bílá zářivá koule veliká asi 20 cm. Jakmile se dítě v břiše začne hýbat, je rozhodnuto a jeho duši už nikdo jiný z těla ven dostat nemůže,“ dodává esoterička." 🙂
Esoterička Alue K. Loskotová
http://zena.cen­trum.cz/deti/te­hotenstvi-a-miminko/clanek­.phtml?id=796711

anonym

Člověk má duši ještě dřív, než se narodil fyzicky, ale jaksi nedostatečně rozvinutou, takže může a z pravidla podlehne světskému duchu,který ho mohl spojit s tělem,jenž má předpoklady k naplňění toho a toho osudu, je pro lidskou mysl zavádějící,opačný a vyvažující!Duch,du­še a tělo…pak je tu lidský duch tj. celkové vědomí člověka, takže není duch jako duch.

anonym

lexx – „enter“?…áno,jistě.

anonym

Jugar – Souhlasím,je to jako semínko,které začne klíčit,ale někdo to musí zasadit, že by otec?

anonym

Samozřejmě vše je jen o základech jako vývoj sám…plné vyrovnání se duševní ho vědomí s rozumem vyžaduje tvz.duševní sebevraždu, kdy duše opouští tělo a ta zbylá část se místo duše sepřepóluje, jelikož je"přezrálá", ale stále žije a s tělem ve spojení, akorát už není v těle jako v líhni,takže když muslimové prohlásili,že chlap může otěhotnět dává smysl… no je toho hodně,ať si myslí kdo chce co chce hlavně, že žije a funguje ve zdraví,vždyď i v bibli se píše, že "každý má svou míru víry"tzn., že nezáleží na velikosti, ale na ryzosti charakteru…

anonym

quentos – kamasútra

arygnoc

@ReHu:

vzniku ČOHO?

oplodneného vajíčka?

ale to BOLO živé už pred oplodnením. má neoplodnené vajíčko dušu?
a čo spermia? tiež je živá. má dušu? alebo iba polodušu?

ak nemajú dušu, ako môže spojením dvoch >neduší< vzniknúť duša? [trocha mi to pripomína homeopatiu]
ak majú duše, ktorá z nich po spojení zanikne?
alebo sa spoja do nadduše?

😉

takže:
napred sa dohodnime, čo je to duša, a potom, kedy vzniká.

anonym

…duša je polovina2.vědomí na úrovni vyšší fregvence a 1.polovina vědomí je nízkofregveční tvz. rozum, mozek, hmota.Ty dvě poloviny,které dávají celek jsou oddělené a během života je lze do jisté míry propojit,pak existuje tvz.rozšířené vědomí, kdy je nízkofrekvenční část vědomí zasahuje do vysokofregvenční části (rozjeté zornice)a z toho vyplývá, že kdo nechápe pojem duše,tak neznamená, že nefunguje podle již dávno objevených metod.

Duša je první,která si vybere tělo ve kterém se dál rozvíjí a, až tělo umře a rozloží se, tak umírá i duša(křesťanská teze o nesmrtelnosti duše je klamná a zastaralá,protože astrální svět – světová duša – je na fregvenci věčnosti nebo-li vyšší fregvenci),proto mumie atd…takže duša je první a poslední,alfa i omega…

arygnoc

šelmička, frekvencia je fyzikálna veličina, nie jav, predmet.

takže neviem čoho frekvencie 1. a 2. polovice je niečo možno prepojené a prečo vôbec je to rozdelené, keď si to vlastne ako >jedno< vyberá telo (kupodivu – iba jedno) …

😉

anonym

…,ale stává se, že někteří jedinci hází ramena v hospodě mezi štamgasty jako vůdčí tzp, ale doma ožralý bije manželku a na starý kolena si to odůvodní:"Někdo to být musí…takoví duševně zakrsnou a je jim např.mentálně 5 let v ve 63 letém jedinci tzn., že jsou nemoudří i,když mají vyšší intelekt,ale nic osobního…zkuste použít fyzikální veličinu pro výpočty svojí aury?

anonym

p.s.Duša nemá oči ani uši,takže při výběru těla je vedená osudově či stvořitelsky světským duchem astrální inteligencí (stvořitel v časoprostoru člověka neexistuje).

arygnoc

svetský duch je stvoriteľský?

a ja, naiva, som myslel, že stvoriť vie iba ten, čo hovoril „buď …“ (čokoľvek).

😉

anonym

Stvořitel stvořil osud člověka skrze světského ducha,který má daný osud též (není to tak složité jak to vypadá)…

anonym

Světský duch je stvořitelovo stvoření stejně jako člověk, který je v protikladu…je to jako3D nebo trojúhelník…,ale věřím, že moje názory nejsou 100%,protože nezáleží na tom kdo co přečte,ale jak to pochopí a možná něco chce vypilovat a možná to stačí…jsem taky jenom člověk!

arygnoc

no práve – slová, slová, slová.
využívate fyzikálne termíny v spojení s tzv. astrálnou symbolikou, čo už samo o sebe naznačuje že proste hovoríte nezrozumniteľne (=nerozumiete tomu nai vy, natož poslucháč/čitateľ).

ako všetci šarlatáni, vykladači nehmatateľného a sľubovači zázrakov (je im hovorím homeopati).

😉