hanjimka

Kdy večer přestanou létat vosy?

Mám je pod dřevěným obložením oken a chci je nějak zlikvidovat.Radili mi že by to mělo být až když jsou všechny doma.
Doplňuji:
děkuji za radu i na ořípravek.zatím co koukám tak lítaj furt.mrchy.

Nejlepší odpověď
anonym

to je těžké říct, pokud je něco dráždí, tak nepřestanou nikdy létat, pokud žijete mezi horama, tak v pět hodin už by měli být v klidu, ale pokud na ně půjdete kolem desáté či jedenácté hodiny, tak nic nezkazíte :)

Další odpovědi
chudst

Vecer a v noci. Vosy vecer zalezou. Kdy je vecer – no, tezko rict, pozorujte.

Doplnena: Au, omlouvam se, spatne jsem si precetl otazku – vy chcete vedet presny casovy udaj. Ten vam nikdo neposkytne – proste jakmile se zacne stmivat, vosy se vraci domu. Kdy to utichne u vas vam nikdo nerekne. V kolik se stmiva? V devet je jeste trosku sero? Tak to zkuste. (A pozor, neznamena to, ze tam nebude nektera zbloudila vosa, bacha at vas nepiche!)

=============­=============
Na zlikvidovani pak osobne doporucuji Biolit – proti vosam a srsnum. (POZOR! NE POUZE PROTI VOSAM! Ale „Proti vosam A SRSNUM“! Je daleko efektivnejsi.) Existuje urcite spoustu dalsich pripravku, s nimi zkusenosti nemam, ale k tomu uz se vase otazka nevztahuje.