Avatar uživatele
hanjimka

Kdy večer přestanou létat vosy?

Mám je pod dřevěným obložením oken a chci je nějak zlikvidovat.Radili mi že by to mělo být až když jsou všechny doma.
Doplňuji:
děkuji za radu i na ořípravek.zatím co koukám tak lítaj furt.mrchy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kost, chudst, suaeda před 4597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to je těžké říct, pokud je něco dráždí, tak nepřestanou nikdy létat, pokud žijete mezi horama, tak v pět hodin už by měli být v klidu, ale pokud na ně půjdete kolem desáté či jedenácté hodiny, tak nic nezkazíte :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Vecer a v noci. Vosy vecer zalezou. Kdy je vecer – no, tezko rict, pozorujte.

Doplnena: Au, omlouvam se, spatne jsem si precetl otazku – vy chcete vedet presny casovy udaj. Ten vam nikdo neposkytne – proste jakmile se zacne stmivat, vosy se vraci domu. Kdy to utichne u vas vam nikdo nerekne. V kolik se stmiva? V devet je jeste trosku sero? Tak to zkuste. (A pozor, neznamena to, ze tam nebude nektera zbloudila vosa, bacha at vas nepiche!)

=============­=============
Na zlikvidovani pak osobne doporucuji Biolit – proti vosam a srsnum. (POZOR! NE POUZE PROTI VOSAM! Ale „Proti vosam A SRSNUM“! Je daleko efektivnejsi.) Existuje urcite spoustu dalsich pripravku, s nimi zkusenosti nemam, ale k tomu uz se vase otazka nevztahuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek