Avatar uživatele
bolak

Kdy vám naposledy něco ukradli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, zjentek před 4030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Možná to nebylo naposledy, ale ukradli mi auto za bílého dne na rušné ulici. Jo, jsou to ale šikulové… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Kdysi mi před dveřma zmizly jediné boty. Pak jsem uviděl místního snědého, jak si v nich plave. Žárlil jsem, protože já byl v pracovních… seděli mu tak, že z nich po konfrontaci doslova vyrotoval. Už jsem z toho venku, ale dotyčný prý pořád dochází na terapie. Tak se to mezi dotyčnýma rozneslo a dneska už u nás v okolí nezamykám ani kolo .)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zbynas

Tak naposled mě vybílili garáž, ve které jsem měl odstěhovaný celý byt včetně elektroniky (protože jsem byl zrovna mezi stěhováním a na týden jsem to potřeboval uložit). Věci za 200k v hajzlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Asi před půl rokem motorku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

zhruba 100 litrů nafty z bagru. Překvapivě ve dne a to stál před okny z pokoje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Před čtrnácti dny před Puppem benga. Pět stovek za botu na autě. A pak jsme přijeli domů a na druhém voze nám mezitím odřízli cikáni katalyzátor. Nikdo nepomáhá ani nechrání…:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

asi před dvěma měsíci nejspíše ve škole obal na sluchátka, který byl akorát na krabičku cigaret

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Marně vzpomínám, ale asi mi ještě nikdo nic neukradl. Doufám, že to tak bude i nadále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Led_

Pre viac než 10 rokmi – z parkoviska auto bez motora. Potom som dlho čakala, kedy si zlodej príde pre ten motor, načo mi bude zrenovovaný motor bez auta. Veď veterán by mal mať všetky súčiastky pôvodné. Neprišiel…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
helpmelidi

Dneska nás nějaké fetky okradli o 60 000 korun. A strejdovi ukradli auto před policii. Zasraná amnestie :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

jinak mě vokradli v obchoďáku, je to asi 6 měsíců a když sem to pak vyprávěl kámošům, tak oni prej: „vokrad tě cikán jo?, tak seš hloupější než von“ a já na to:„no ukrad mně nákup no, tak asi nebudou tak blbý.....jenom teda smůla, že to bylo ještě před kasou“

před 4021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Sůwa: třeba to byl někdo kdo jel celou cestu za tebou, a když viděl tvoje řidičský dovednosti, došlo mu že ti svým činem možná zachrání život :p

před 4030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nejspíš budeš mít pravdu 🙂

před 4030 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek