bolak

Kdy vám naposledy něco ukradli?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Možná to nebylo naposledy, ale ukradli mi auto za bílého dne na rušné ulici. Jo, jsou to ale šikulové… 🙂

Další odpovědi
zjentek

Kdysi mi před dveřma zmizly jediné boty. Pak jsem uviděl místního snědého, jak si v nich plave. Žárlil jsem, protože já byl v pracovních… seděli mu tak, že z nich po konfrontaci doslova vyrotoval. Už jsem z toho venku, ale dotyčný prý pořád dochází na terapie. Tak se to mezi dotyčnýma rozneslo a dneska už u nás v okolí nezamykám ani kolo .)

Zbynas

Tak naposled mě vybílili garáž, ve které jsem měl odstěhovaný celý byt včetně elektroniky (protože jsem byl zrovna mezi stěhováním a na týden jsem to potřeboval uložit). Věci za 200k v hajzlu.

Drap

Asi před půl rokem motorku

honza19hk

zhruba 100 litrů nafty z bagru. Překvapivě ve dne a to stál před okny z pokoje.

Damiana

Před čtrnácti dny před Puppem benga. Pět stovek za botu na autě. A pak jsme přijeli domů a na druhém voze nám mezitím odřízli cikáni katalyzátor. Nikdo nepomáhá ani nechrání…:-(

huxa

asi před dvěma měsíci nejspíše ve škole obal na sluchátka, který byl akorát na krabičku cigaret

GM

Marně vzpomínám, ale asi mi ještě nikdo nic neukradl. Doufám, že to tak bude i nadále.

Led_

Pre viac než 10 rokmi – z parkoviska auto bez motora. Potom som dlho čakala, kedy si zlodej príde pre ten motor, načo mi bude zrenovovaný motor bez auta. Veď veterán by mal mať všetky súčiastky pôvodné. Neprišiel…

helpmelidi

Dneska nás nějaké fetky okradli o 60 000 korun. A strejdovi ukradli auto před policii. Zasraná amnestie :)

bolak

jinak mě vokradli v obchoďáku, je to asi 6 měsíců a když sem to pak vyprávěl kámošům, tak oni prej: „vokrad tě cikán jo?, tak seš hloupější než von“ a já na to:„no ukrad mně nákup no, tak asi nebudou tak blbý.....jenom teda smůla, že to bylo ještě před kasou“

bolak

Sůwa: třeba to byl někdo kdo jel celou cestu za tebou, a když viděl tvoje řidičský dovednosti, došlo mu že ti svým činem možná zachrání život :p

Sůwa

Nejspíš budeš mít pravdu 🙂