bubukaa

Kdy, v kolik a na čem budou dávat závěrečný ceremoniál olympiády v Londýně?? Díky

Odpovědi
anonym

Kdy ► Možná dojde i na české holínky. V neděli 12. srpna 2012 se počasí zhorší a déšť bude hodně pravděpodobný," uvedla meteoroložka Claire Austinová.
V kolik ► Začne ve 22:00 SELČ (středoevropský letní čas), převezme olympijskou vlajku Rio de Janeiro, které hostí příští letní hry v roce 2016.
Zakončení ale nebude probíhat jen na Olympijském stadiónu.
Obsah ► Velký koncert se bude zároveň odehrávat v Hyde Parku a zapojeny budou údajně také dvě nejslavnější londýnské památky Tower Bridge a Big Ben.
Kde ► v každé TV, určitě ČT4 a další sportovní kanály
info http://www.spor­t.cz/loh/ostat­ni-sporty/clanek/431592-slavnostni-zakonceni-her-v-londyne-zrejme-doprovodi-dest-dojde-znovu-na-holinky.html