Avatar uživatele
zjentek

Kdy se zde na webu konečně dočkáme měření návštěvnosti stránek?

Vše pro blaho uživatelů.


@ivzez: No měl jsem na mysli takový to počítadlo, který je prospěšný spíše uživatelům tady na webu, než jeho správcům- ti určitě návštěvnost znají… anebo v závěru píšete ještě o jiném měření či měřiči? Jakém?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Nazdar Bazar, independent před 2202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Myslím, že nevylepšilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

A k čemu je počítadlo návštěv užitečné UŽIVATELŮM? :o
Navíc – taková ta externí počítadla (třetí strany) někdy o DOST prodlužují načítání stránky, někdy podstrkují reklamu navíc… to se mi nezmlouvá. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Jaký měřič máte na mysli?
Návštěvnost stránek podle mne nemá na kvalitu stránek/webu vliv.
Ale naopak to platí. Kvalitní weby mívají návštěvnost vyšší
(i když ani to nemusí platit vždy).
Doplňuji:
Jinak jakési měření tu samozřejmě je.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

@aliendron: K čemu je uživatelům? No nevidím nikoho online, neptám se. Vrátím se sem zeptat, až online uvidím třicet uživatelů. Třeba. Co? Moc upřímný?

před 2202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

V pohodě. Jen si nerozumíme. Já pod měřením návštěvnosti stránek rozumím např. POČÍTADLO NÁVŠTĚV (tedy script, který např. počítá počet individuálních uživatelů navštěvující web/den)

Ty máš ale na mysli ukazatel online statusu uživatelů. (a to NENÍ měření) Prostě píšeme každý o něčem jiném, no. :D

před 2201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Čtyři roky stará, aktuální otázka..

před 2202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Pro mně za mně, ale trapnost tvých otázek smazáním nenapravíš.

před 2202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ještě bys tady mohl připsat, o jakým mazání píšeš. Aby bylo 100% jasný, že pod nickem mosoj se OPĚT neukrývá NÁVŠTĚVNÍK stránek. SKUTEČNÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM by to mohlo více napovědět o tý který trapnosti ;)

před 2202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No, mnohem prospěšnější by pro mne bylo vědět, v kolika očích jsem trapným člověkem, mosoji.

před 2202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A jinak ti mosoji ještě chci poděkovat za vděk. Protože jestli je to tady tak, jak si myslím (a ono asi bude), tak v posledních pěti letech jsi díky nicku zjentech mohl získat HLAVNĚ (mimo jiné atributy) i nesmírně cenné informace, jak by tento server pracoval, či přesněji jak by to zde na webu vypadalo, kdyby tady komunikovali (otázka, odpověď) uživatelé přímo mezi sebou za NEVIDITELNÉ podpory moderátora (korekce), což byl asi původní záměr webu. Jenže něco takovýho jsi mohl získat pouze za předpokladu, žes byl bejval chytrej. Získals?

před 2202 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek