shadow vj

Kdy sesadí Miloše Zemana?

Dobrý den lidi rád bych věděl kdy sesadí Miloše Zemana?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zvolil ho lid našeho státu. Koho chceš sesazovat ?
Nejlepší prezident jakého jsme dosud měli.

Další odpovědi
mojitek

Myslím že si vede dobře,takže ..jen ať tam hezky je.
Doplňuji:
Alesh : ale no taaak,Kléma byl ťunťa bez vlastního názoru a ještě k tomu s IQ tykve

Drap

Nesesadí. Dokončí celé volební období.

Alesh

Ty chceš sesazovat našeho druhého dělnického prezidenta? Jak píše jeden přispěvatel, vždyť je to náš nejlepší prezident. Hned po Klementu Gottwaldovi.

pusinka50

Jsi asi moc mladý a nezažil jsi naše prezidenty a různé poslední vlády z vedení ODS a TOP09. Nebo tě zřejmě zblbnul Kalousek se svýma řečma, které měly oblbnout studenty a mladé lidi, aby volili TOP09. ODS a později i TOP09 rozprodali naši republiku, už tu není skoro nic, z čeho by se měly odvádět daně do státního rozpočtu a tak to zůstane jen na chudých lidech a jejich daních, bohatí už mají nahrabáno po privatizaci, restitucích a posléze z prodeje státních podniků zahraničním partnerům. Doporučuji ti přečíst si vývoj naší republiky za posledních 25 let a pak se teprve začni vyjadřovat k našemu současnému prezidentovi, prvnímu prezidentovi, který je neúplatný a chce skutečně pozvednout naši republiiku z bahna, kam nás dostala ODS a TOP09

Brozma

To těžko říct, ale zaslouží si to!

NikkiHeat

Tady nejsi na Ukrajině abychom tu sundávali prezidenta jak nějací banditi.

led

Zaujímavé, teraz sa nik nerozčuľuje nad politizovaním na tejto stránke, ale keď arygnoc položil nevinnú otázku týkajúcu sa Václava Havla, tak bol pomaly vyhlásený za rozvracača tejto spoločnosti a protištátneho buriča a otázka bola odstránená. A teraz tu nikomu neprekážajú útoky na riadne zvolenú hlavu štátu?

cochee

mosoj: Nejlepší prezident? Není žádný nejlepší prezident. V ČR je prezident darmožrout, nic jiného. Zrušit tuto funkci.