BaRuNiCe

Kdy se začne vysílat 7. série TBBT?

Kdy se u nás (na Prima Cool) začne vysílat 7. série Teorie velkého třesku (samozřejmě myslím v ČEŠTINĚ)?

Já si to nemůžu nechat ujít a nemůžu nikde najít, kdy to začne…

Odpovědi
RyuzakiKate

Vykašli se na ten otřesnej dabing, stahuju současně s vysíláním v Émerice a včera jsem zhlédla už 8. díl … U nás se to bude dabovat bůhvíkdy, od září se na PriměKchůl zase vysílá odznova… http://cool.i­prima.cz/tipy/te­orie-velkeho-tresku-je-zpet
Ale abych přidala ještě svůj názor… Od pátý řady to stojí za prd.