Avatar uživatele
anonym

Kdy se začít učit na přijímačky na VŠ?

Ahoj, chci se vás zeptat, v jaké třídě jste se začali učit na přijímačky na VŠ a jestli jste se dostali.
Jsem teď ve druháku na gymplu takže mám ještě 2.5 roku, přijde mi že bych už mohl začít, někdo se třeba připravuje až v oktávě ale znám dost lidí co začli dřív tak nevim, ono má taky hodně lidí problém že neví kam chce jít, ale já to vím přesně a vážně se tam chci dostat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3447 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

BalotaGuy je nejlepší

Ta anketa je extrémně hloupá a ´nevtipná´ – jsi-li jí podobne, nemá smysl, aby ses něco vůbec učit, k přijímačkám ani netrefíš…
😁
___
Přiznám se, že jsem se na SŠ neučil v podstatě vůbec (ani na maturitu, ani na přijímačky), nebylo potřeba…
Ale samozřejmě jsem (obvykle) dával pozor při výuce a stěžejní věci jsem chápal.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
carpediem

BalotaGuy je borec

Hahaha

Já se neučila vůbec, přišla jsem, napsala jsem, dostala jsem se:-)) Ekonomická fakulta prý bere kohokoliv:-) Jsem toho důkazem:-DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

BalotaGuy je borec

Trocha skromnosti by ti neškodila. Jaký je rozdíl mezi těmi vybranými pojmy? Ale k otázce. Samozřejmě, že se můžeš učit měsíc před zkouškami, nebo i deset let dříve. Samozřejmě, čím dříve se začneš učit, tím si můžeš látku lépe zpracovat, rozložit na malé části. Nevýhodou je to, že teprve v posledním ročníku zjistíš, co budeš potřebovat a tvé učení nebude ekonomické. Budeš se snažit pochopit něco, co ti nebylo vysvětleno. Ale když se budeš učit sám, tak možná budeš mít náskok. Nezapomeň na to, že zapomínáme. Takže čím déle se budeš učit a více, tím toho více zapomeneš. A jsi si jistý, že ses rozhodnul správně?, Třeba se ti bude víc líbit prodávat zmrzlinu. A tak abych měl další bod, tak dám tu kratší variantu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meligar99

BalotaGuy je nejlepší

Smysl ankety? A co BalotaGuy je pitomec? Kde je ta možnost?
Uč se, když máš čas a chuť. Jinak to nemá cenu.
Musím volit anketu, takže přidávám nejlepší – trotl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Jestli jsi nejlepší, tak se učit nemusíš a jestli jsi borec, tak se hned začni učit. 🙂

před 3447 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek