salsa verde

Kdy se začaly el. spotřebiče označovat energetickou třídou?

Odpovědi
hanulka11

Česká republika přijala potřebnou legislativu v roce 2001 a ukázalo se, že energetické štítky hrají při orientaci zákazníků kupujících elektrospotřebiče důležitou roli. Avšak díky tomu, že technický rozvoj jde neustále kupředu, vzniká potřeba aktualizace a rozšíření energetických štítků na další spotřebiče a úpravy jednotlivých energetických tříd.

http://www.tzb-info.cz/2092-zmeny-v-legislative-o-stitkovani-elektrospotrebicu-eu-cr