Kiti

Kdy se z „moje mladá“ stane „moje stará“?

Nejlepší odpověď
marci1

Mladá byla, než si Tě vzala. Od té doby až do smrti bude Tvoje stará „moje stará“ ! 🙂

Další odpovědi
Funna

z některé nikdy, z některé hned po svadbě…záleží čistě na postoji toho, kdo ji tak nazývá, tedy manžela…

Fienir

až se objeví první vrásky

anonym

Řekl bych – jak z které…
😁

zjentek

až se svlíkne ..a nic :o

mosoj

Chodím do sauny a tam se vyskytoval týpek který se vždy chlubil jak jeho stará je mladá. Už tady na světě není a mladá je pořád mladá ale už není stará.