Monyszek

Kdy se vyplácí nemocenská?

Mamka je teď doma se zlomenou rukou, je na nemocenské, kdy/do kdy se nemocenská vyplácí? Po skončení nemocenské nebo ještě během?

Nejlepší odpověď
anonym

Když jsi sem dávala tuto otázku, tak Ti určitě našeptávač prozradil, že tato otázka už tu byla položena vícekrát. Buď tak hodná a podívej se do vyhledávače. Proto zde funguje archiv otázek, aby se daly starší na stejné téma najít.

Další odpovědi
johana 56

Ve výplatách dávek nemocenského pojištění je situace zcela běžná. Dávky se zpracovávají v optimálních lhůtách, tj. cca 87 % případů je zpracováváno ve lhůtě do 10 dnů, 99,97 % případů v zákonné lhůtě do 30 dnů.
http://www.cssz­.cz/cz/o-cssz/informace/me­dia/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy-2013/2013-02-25-nemocenske-dlouhodobe-nemocnym-vyplaci-cssz-vcas-k-tomu-ale-potrebuje-tzv-listek-na-peniz.htm