vitek1724...

Kdy se ve škole zavede desátá třída?

po jakim převratu?
jo je to hruza za 1000 let bude 12 tříd 🙂

Hlasujte v anketě

Odpovědi
štamgast

nevim

Co to je za kravinu? Představ si to, že dříve bylo tříd jenom osm.

anonym

nejsem si jistej

Nebude to desáta, ale nultá!

yugarus- hniupulus píše bludy.

marci1

vím to jistě

Pokud to ministryni projde, tak od 9/2017. Jednalo by se však o poslední ročník mateřské školy. 🙂
http://tn.nova­.cz/clanek/de­setileta-dochazka-i-jista-mista-ve-skolce-skolstvi-cekaji-zmeny.html

da ny

nevim

Nová ministryně školství by ráda zavedla povinnou desetiletou školní docházku a na SŠ povinnou maturitu z Matematiky.
Zda na to dojde a kdy se necháme překvapit ;)

anonym

vím to jistě

Alternatívní retro pro intoše se suchým humorem?Bude…

anonym

vím to jistě

Po převratu.

anonym

nevim

nevím kdy, ale asi to bude muset přijít. důvod je jasnej

Nechápavé

nevim