Blecha

Kdy se v nejbližší době koná koncert nějakého houslisty ? Plzeň, Praha …

Doplňuji:

  • pošlete odkaz kde jste to našli

Nejlepší odpověď
panenka

Houslista Jaroslav Svěcený bude hlavní postavou velkého narozeninového koncertu na pražském Žofíně. Ke své blízké padesátce (oslaví 8. 12.) pozval na úterý večer na 19 hod. mnoho přátel, se kterými si zahraje.

Doplňuji:
jeto v tomto odkaze

pravo.novinky­.cz/p271p10d.php

Další odpovědi
myšpulín

Nejoriginálnější houslový virtuos Pavel Šporcl – projekt POCTA MISTRŮ. Poslední listopadový koncert v úterý 30. se uskuteční v Praze. V Obecním domě Šporcla doprovodí Symfonický orchestr Českého rozhlasu.
Doplňuji:
Ještě jeden odkaz na hudební festival, jsou tam koncerty i houslistů.

http://www.ces­kedotekyhudby­.cz/hudebni-festivaly/ceske-doteky-hudby

Zdroj: http://www.za­kulturou.cz/kon­certy/pavel-sporcl:-nejvetsi-svetovi-housliste-se-setkaji-na-jednom-podiu-v-podani-pavla-sporcla.html

panenka

Pokud chceš více koncertů dej si koncert houslistů Praha