kdy se trimluje jezevčík

který měsíc se trimlují jezevčíci

Nejlepší odpověď
anonym

Trimování-pro začátečníka a majitele hrubosrstého jezevčíka je lépe se poradit s chovatelem nebo v psím salonu.Existuje i odborná literatura.Srst musí být tzv.„zralá“,což je u každého jedince jinak a většinou ve věku několika měsíců.Srst trimováním získá na kvalitě a patřičné hrubosti.Trimují se i některá plemena teriérů a kníračů.Mnohdy se u jedinců,kteří nejsou určeni na výstavu používá jednodušší a rychlejší střihání strojkem,ale tím srst se zjemní a to není žádoucí.....:D

Další odpovědi
beer

Podle Wiki se to provádí u hrubosrstých plemen již v šesti týdnech věku, pak každé dva měsíce.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tri­mov%C3%A1n%C3%AD

Děda Louda

To se budeš muset zeptat jeho.
Co se týká údržby a úprav srsti (trimování), ti poradí zkušení chovatelé.

Conchus

Nejlépe když mění srsrt. Tzn. na jaře a na podzim.