Alča M.♥

Kdy se to tu změnilo?

Jaký den a v kolik?

Nejlepší odpověď
annas

Projdi si včerejší otázky a odpovědi a dovíš se mnohem více.

Další odpovědi
anonym

Máš to napsáno v pravém sloupci „Novinky“ – 28.3. (ráno, cca 8:00 hod.)
Doplňuji:
Ad annas, při vší úctě, tazatelka se ptala na čas (o něm v polemikách není zmínka. Možná právě proto, že si je prošla a nenašla, tak se ptá na konkrétní údaj tady, ne na různorodé postoje a reakce).

mosoj

Na podzim v roce 1989, ale nevím jestli k lepšímu !

david22

Tipuju někdy mezi úterkem a středou v noci. Včera ráno jsem se probudil a šokovala mě již změna … k horšímu.