panenka

kdy se pobírájí peníze z ÚP

Dobrý den mám tu u mě kamarádku na návštěvě a chtěla by se vás zeptat kdy chodí peníze z ÚP snažila jsem se jí to vyhledat ve vyhledávači protože vím že už se tu na to odpovídalo ale nemůžu jí to najít pomůžete mě pomoci jí to vyhledat?děkuji

Odpovědi
kudm05s

Stačí aby vám ukázala rozhodnutí o přiznání podpory a na tom lejstru je to napsané pokud ho nezahodila.