kdy se platí za nakrytí feny?

pokud není písemná dohoda,kdy je nejvodnější doba zaplatit za nakrytí feny pokud majitélé psa nechtějí štěně ale hodnotu toho štěněte?

Odpovědi
Dandi

Písemná dohoda by byla nejjistější. Ale nikde jsem nenašel žádnou určenou dobu zaplacení. Ale asi to bude tehdy kdy se štěňata narodí a pak se s majiteli psa domluvíte.

Lencis

Cena za krytí stejně jako doba platby je věcí dohody mezi majitelem psa a feny.

Jsou majitelé, kteří vyžadují peníze předem (jen za uskutečněný pokus nakrytí) a pak ještě za každé narozené štěně.

Nejběžněji se platí jednorázová částka po zjištění březosti feny nebo po narození za každé narozené štěně.

Někteří majitelé vycházejí vstříc i s nabídkou, že platba za pokrytí se provede až po prodeji štěňat, kdy se částka řeší procentuelně z prodeje.

s.dadulka

vzdy zalezi na domluve

sonja71

za nakryti feny plati jeji majitel po dohode s majitelem psa ktery fenu bude nakryvat

pepee32

cena je dohodou.

Attack-design

někdo chce platit hned i když pokrytí nemusí vyjít,záleží na dohodě